Major Skład budowlany s.c. Anna Pałuszyńska Michał Pałuszyński

Chemia budowlana, beton, okna i drzwi! Obsługa na najwyższym poziomie!

Materiały do wykańczania wnętrz
ul. Suwalska 11, 11-500 Gajewo warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota 07:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
(87) 428 19 89
608318483
660671437
michanki@interia.pl
Może cię zainteresować
Major Skład budowlany s.c. Anna Pałuszyńska Michał Pałuszyński

Informacje

Opis działalności
Oferujemy materiały budowlane renomowanych marek. Oferujemy konkurencyjne ceny, udzielamy gwarancji producentów, dbamy o profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Do złożonego zamówienia na określone materiały budowlane zapewniamy transport samowyładowawczy (HDS). Dbamy o utrzymanie stałej współpracy z naszymi klientami.
Produkty i usługi
MAJOR to prężnie rozwijająca się hurtownia materiałów budowlanych z Giżycka. Oferujemy szeroki asortyment, m.in.: okna, drzwi, tynki, rynny, pokrycia dachowe, a także bloczki betonowe, zaprawy, płyty gipsowo-kartonowe i inne materiały wykończeniowe. Sprzedajemy również funkcjonalne materiały izolacyjne.
Współpracujemy z renomowanymi producentami. Dla klientów składu budowlanego MAJoR przygotowaliśmy materiały budowlane najwyższej jakości. Nasze produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.
Gwarancja wysokiej jakości.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy posłużą swoją wiedzą w wyborze odpowiednich materiałów budowlanych. Z naszą pomocą dobiorą Państwo sprawdzone i funkcjonalne produkty, które spełnią oczekiwania w zakresie remontu domu i innych prac budowlanych.

Hurtownia budowlana MAJoR oferuje najlepsze akcesoria i materiały budowlane, ponieważ tylko w ten sposób możemy zapewnić Państwu zadowalające efekty i trwałość wykonania wszelkich prac.

Łączymy innowacyjne technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Poszerzamy ofertę firmy MAJoR o nowe produkty, aby odpowiadała ona aktualnym potrzebom naszych klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwania, aby satysfakcję ze współpracy mogła czerpać każda ze stron.

Materiały ścienne:
- pustaki betonowe,
- beton komórkowy,
- cegły wapienno-piaskowe, cegły ceramiczne, klinkierowe, szamotowe,
- betonowe bloczki fundamentowe

Pokrycia dachowe:
- dachówki ceramiczne,
- dachówki betonowe,
- blachodachówki,
- bitumiczne płyty,
- płyty poliwęglanowi,
- papy bitumiczne tradycyjne i termozgrzewalne.

Systemy rynnowe:
- plastikowe,
- powlekane stalowe,
- ocynkowane.

Stolarka okienna i drzwiowa:
- okna i drzwi,
- okna dachowe,
- drzwi wewnętrzne, zewnętrzne,

Parapety:
- wewnętrzne i zewnętrzne.

Łączniki:
- wkręty,
- kołki,
- łączniki ciesielskie,
- gwoździe.

Folie:
- budowlane,
- dachowe,
- membrany,
- izolacje pionowe i poziome.
Marki i specjalizacje
Oferujemy materiały budowlane, narzędzia do murowania, hydroizolacje oraz termoizolacje. Sprzedajemy okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrze, kolektory słoneczne oraz beton do budowy ścian nośnych, ścian działowych, obudowy szafek i inne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
C
Czarek
Nie mam zastrzeżeń co do tej firmy, mam od nich panele podłogowe i okna drewniane, jestem zadowolony, produkty są solidnie wykonane.
J
Jędrzej
Prowadzę firmę budowlaną i we wszelkie materiały zaopatrujemy się tylko u nich. Mają wysokiej jakości produkty.
M
Marek
Kupiłem od nich dachówki ceramiczne i membrany na mój nowy dach. Produkty, które zakupiłem są świetne, wysoka jakość, niska cena, ekstra.
W
Wojciech
Mają materiały budowlane wielu firm. Na prawdę można znaleźć to, czego potrzeba. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.
D
Diana
Polecam serdecznie tę firmę, jeśli potrzebne są wam jakiekolwiek materiały budowlane. Oni je dostarczą, posiadają specjalny transport i dowożą nimi zamówienia. Ekstra obsługa.