Jacht Serwis Krystian Junowicz

Budowa oraz renowacja jachtów razem z zimowaniem oraz transportem

Jachty
ul. Świderska 1, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie
(7 opinii) napisz opinię
Jacht Serwis Krystian Junowicz
ul. Świderska 1, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie
NIP
8451680691
Telefon
Jacht Serwis Krystian Junowicz

Informacje

Opis działalności firmy Jacht Serwis Krystian Junowicz w Giżycko
Firma Jacht Serwis została założona przez Krystiana Junowicza i znajduje się w Giżycku, w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy od 2004 roku, a lokalizacja naszej firmy nie jest przypadkowa. W samym sercu Wielkich Jezior Mazurskich, co roku przyjeżdża wielu turystów, którzy kochają żeglugę i chcą skorzystać z pięknych widoków mazur. Nasza firma zajmuje się budową i naprawą jachtów. Nasz drugi adres: Grajwo 21b koło Giżycka
Produkty i usługi
Projektujemy i budujemy łodzie od podstaw. Realizujemy zlecenia pod klucz, a każdy etap prac omawiamy szczegółowo z Klientem. Oprócz tego oferujemy także modernizację, naprawę i renowacją jachtów. Przyjmujemy zlecenia na takie prace jak:
- malowanie,
- zmiana tapicerki,
- lakierowanie,
- wzmacnianie kadłubów,
- polerowanie,
- wymiana materacy,
- wymiana teaku.

Podczas przeprowadzanych prac zajmujemy się usuwaniem śladów rdzy, a także zabezpieczamy jachty przed wilgocią i przeciekaniem. Poza tym usuwamy śladu zmatowień i smug. Jesteśmy bardzo szczegółowi i usuwamy wszelakie ubytki lakieru, a także stosujemy dodatkowe powłoki, które zabezpieczą jacht przed działaniem promieni UV i wodą.

Przygotowujemy łodzie przed sezonem, a Klientom zapewniamy transport ich jachtu na specjalnej przyczepie. Mamy też możliwość zimowania łodzi w naszej hali.

Po wykonaniu usług na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT. Zapewniamy też wygodne formy rozliczenia, takie jak płatność gotówką, przelewem lub zaliczką.

Zapraszamy do kontaktu - firma Jacht Serwis z Giżycka.
Zasięg działania
Firma Jacht Serwis Krystian Junowicz z lokalizacji: Giżycko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(7 opinii) napisz opinię
J
Janek
strasznie drodzy
M
Mariusz
Byłem u nich, żeby wykonali porządną renowację teaku w mojej łodzi. Firma zna się na renowacji oraz budowie jachtów. Wiedzieli jak przeprowadzić prace konserwacyjne i łódź przygotowali na czas.
N
Niko_demn11
Mają bardzo kompleksową ofertę, bo poza samą modernizacją łodzi sami ją przywieźli oraz przetransportowali na miejsce.
M
Martyna
Przy renowacji łodzi zastosowali specjalne lakiery, które dobrze chronią cały jacht przed działaniem promieni UV, polecam.
A
Arkadiusz
Oddałem im łódź do renowacji, żeby wymienili mi tapicerkę i odmalowali kadłub. Robotę wykonali w terminie i zgodnie z umową. Widzę bardzo dużą różnicę w wyglądzie siedzeń. Uważam, że dobrze wykonali swoją pracę.
I
Igor
Polecam tę firmę do renowacji łodzi. Sama zajęła się transportem jachtu spod mojego domu. Wykonała wszelakie prace związane ze wzmocnieniem pokładu, ale także malowaniem i polerowaniem kadłuba. Łódź wygląda teraz świetnie.
A
Andrzej
Wysoka jakość wykonanych prac, terminowość, komunikatywność. Zdecydowanie polecam.