Michał Kocz Czarter Serwis

Wypożyczalnia jachtów czarterowych, naprawa jachtów.

Budowa, wyposażenie i remont statków
ul. Dąbrowskiego 6 /13, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
793 155 699
Adres korespondencyjny
ul. Dąbrowskiego 6 /13, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Michał Kocz Czarter Serwis to miesząca się w Giżycku, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujemy się wypożyczaniem łódek i jachtów oraz ich naprawą.
Produkty i usługi
Nasza firma to przede wszystkim wypożyczalnia wysokiej klasy jachtów i łodzi, dzięki którym mazurskie jeziora staną przed Państwem otworem w całej swojej krasie i niezwykle atrakcyjnych warunkach. Nasze łódki są bogato wyposażone i wystrojone w jak najlepszym stylu. Oferujemy atrakcyjne ceny i fachową obsługę.
Oprócz tego prowadzimy własny warsztat szkutniczy, w którym zajmujemy się budową łodzi i jachtów, a także ich naprawami i serwisem. Budowa rowerów wodnych to również jeden z aspektów naszej działalności.

Funkcjonujemy aktywnie w branży już od ponad pięciu lat. Przez cały ten czas udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, którzy docenili zarówno wysoką klasę naszych łódek, jak i profesjonalną obsługę.

Nasza wypożyczalniałodzi gwarantuje Państwu niezapomniane przeżycia w najkorzystniejszych warunkach. Wynajmowane przez nas łódki są idealnie przystosowane do wszelkich manewrów na okolicznych jeziorach i zapewniają bezpieczeństwo.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wyłącznie doświadczeni żeglarze oraz szkutnicy, którzy poprzez swoją wieloletnią pasję i obszerną wiedzę z dziedziny szkutnictwa oraz żeglowania zawsze służą pomocą i poradzą sobie z każdym zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń