Wet-Net S.C. Paweł Zabielski, Renata Zabielska, Tomasz Klotz

Kompleksowe usługi weterynaryjne w hodowli drobiu - Usługi mycia i dezynfekcji

ul. Daszyńskiego 7, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 699 344
Lecznica Weterynaryjna
874209211
wetnet@o2.pl
http://wet-net.pl/ofreta/weterynaria/
Mycie i dezynfekcja
506699344
wetnet@o2.pl
http://wet-net.pl/ofreta/dezynfekcja/
Adres korespondencyjny
ul. Daszyńskiego 7, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Firma Wet-Net został założona w 2000 roku i od tego czasu istnieje nieprzerwanie, do roku 2008 nosiła nazwę “Avivet”.

Swoją działalność rozpoczęliśmy jako gabinet weterynaryjny obsługujący hodowców drobiu na terenie warmińsko-mazurskim. Obecnie zajmujemy się również profesjonalnym utrzymaniem higieny na fermach.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lekarzy weterynarii oraz zootechników z dużym doświadczeniem.
W naszej lecznicy znajdziesz rodzinną atmosferę oraz profesjonalną obsługę. Gabinet nasz jest nowoczesny i spełnia wszystkie wymogi weterynaryino – sanitarne, posiadamy profesjonalne sale zabiegowe, pokoje sekcyjne oraz większość leków specjalistycznych potrzebnych do profilaktyki i leczenia.

Cieszymy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości usług i dotrzymywania obietnic składanych Klientom.
Dbałość o etykę biznesową, otwartość i elastyczność to główne aspekty działalności firmy w myśl misji “lubimy, to co robimy i robimy to z pasją”.

ferma dezynfekcja, dezynfekcja ferm, mycie ferm, opieka weterynaryjna drobiu, mycie pianowe ferm, mycie żelem ferm, mycie kurników, dezynfekcja kurników, mycie pianowe kurników, środki do mycia ferm, środki do dezynfekcji kurników, higiena ferm, szczepienia drobiu, opieka weterynaryjna, leczenie drobiu, weterynarz, zamgławianie termiczne kurników, środki do dezynfekcji, sprzedaż środków chemicznych, gabinet weterynaryjny, higiena budynków inwentarskich, mycie pianowe, mycie przy pomocy środka żelowego, dezynfekcja na mokro, dezynfekcja, wypalanie posadzki, zamgławianie termiczne, zamgławianie, zamgławiony kurnik, lecznica, lecznica weterynaryjna, profilaktyka, zootechnicy, kompleksowe usługi weterynaryjne, usługi weterynaryjne, kura, leczenie kur, lecznica zwierząt, lecznica dla drobiu, leczenie kurek, dezynfekowanie, dezynfekowanie kurnika, dokładne dezynfekowanie, dokładne dezynfekowanie kurników, kurnik dezynfekcja, kurnik, usługi mycia, usługi dezynfekcji
Opis działalności
Kompleksowe usługi weterynaryjne w hodowli drobiu. Oferujemy profilaktykę oraz leczenie drobiu. Gwarantujemy fachową opiekę weterynaryjną. Mycie i dezynfekcja ferm. dezynfekcja ferm, mycie ferm, opieka weterynaryjna drobiu, mycie pianowe ferm, mycie żelem ferm, mycie kurników, Głownie zajmujemy się dezynfekcją wszelkiego typu pomieszczeń przeznaczonych do hodowli drobiu. Zajmujemy się profesjonalną dezynfekcją kurników. Jest to niezbędny proces, jeśli chcą Państwo uchronić drób przed wszelkimi infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i pierwotniakowymi.
Produkty i usługi
Lecznica od ponad 13 lat zajmuje się profilaktyką i leczeniem drobiu.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę lekarzy weterynarii oraz zootechników z dużym doświadczeniem.

W naszej lecznicy znajdziesz rodzinną atmosferę oraz profesjonalną obsługę.

Nasz gabinet jest nowoczesny i spełnia wszystkie wymogi weterynaryjno-sanitarne, posiadamy profesjonalne sale zabiegowe, pokoje sekcyjne oraz większość leków specjalistycznych potrzebnych do profilaktyki i leczenia.


Firma Wet-Net został założona w 2000 roku i od tego czasu istnieje nieprzerwanie, do roku 2008 nosiła nazwę “Avivet”. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako gabinet weterynaryjny obsługujący hodowców drobiu na terenie warmińsko-mazurskim.

Jednak w ciągu kolejnych lat rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż profesjonalnych środków chemicznych począwszy od higieny budynków inwentarskich poprzez przemysł spożywczy po kuchnię i środki do pielęgnacji pojazdów.

W ofercie posiadamy również wszelkie niezbędne witaminy do hodowli drobiu.

Aby nasza oferta byłą możliwie kompletna wprowadziliśmy również asortyment z profesjonalnymi maszynami i urządzeniami marki Lavor oraz usługi dezynfekcji.

Urzeczywistniliśmy w ten sposób koncepcję stworzenia firmy, która jest w stanie zaspokoić potrzeby w zakresie szeroko rozumianej chemii profesjonalnej, hodowli i weterynarii.

Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze klienta, wygodnych i bezpiecznych zakupach oraz profesjonalnym prowadzeniu hodowli.

Wet-Net to również profesjonalna higiena ferm.

Mycie i dezynfekcja to proces niezbędny, jeśli chcemy uchronić drób przed infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i pierwotniakowymi oraz przed wieloma chorobami.

Aby działania o charakterze dezynfekcyjnym były skuteczne, konieczna jest fachowa wiedza oraz środki do dezynfekcji najwyższej jakości.
Marki i specjalizacje
1. Mycie
Zalecamy dwie metody: mycie pianowe lub mycie przy pomocy środka żelowego.
2. Spłukiwanie wodą pod wysokim ciśnieniem.
3. Dezynfekcja
Dezynfekcja na mokro- pokrycie całej powierzchni budynku preparatem dezynfekcyjnym. Można nałożyć go w formie oprysku lub piany (tylko preparaty mające właściwości pienne). Zabieg ma na celu usunięcie mikroorganizmów znajdujących się na powierzchniach produkcyjnych.

5. Zamgławianie termiczne
Dezynfekcja końcowa- zamgławianie.
Certyfikaty
Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń do nas!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
W
Wiesiek
2015-07-16 14:15:12
Wspaniała obsługa, bardzo szeroki wybór chemii. Polecam !!!