Wet-Net s.c. Paweł Zabielski, Renata Zabielska, Tomasz Klotz

Prowadzimy usługi dezynfekcji ferm

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Ignacego Daszyńskiego 7, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 699 344
Adres korespondencyjny
ul. Ignacego Daszyńskiego 7, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Firma Wet-Net powstała w 2000 roku. Nasza siedziba znajduje się w Giżycku, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Właścicielami są: Paweł Zabielski, Renata Zabielska i Tomasz Klotz.
Produkty i usługi
Pierwszym kierunkiem naszej działalności była lecznica zwierząt, której zadaniem jest prowadzenie profilaktyki i leczenia drobiu. Pracują u nas tylko wysoko wykwalifikowani lekarze weterynarii i zootechnicy z dużym doświadczeniem.

Z biegiem czasu poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż profesjonalnych środków chemicznych. Idealnie nadają się do higieny budynków inwentarskich, przemysłu spożywczego, a także do kuchni. Poza tym w sprzedaży mamy witaminy do hodowli drobiu.

Z uwagi na chęć posiadania szerokiej oferty mamy profesjonalne maszyny i urządzenia marki Lavor. Prowadzimy również usługi dezynfekcji.

Oferta nakierowana jest na każdego Klienta, który ceni sobie dobrą jakość i rozsądne ceny. Dbamy o porządną i kompletną obsługę. Każdy w naszej firmie czuje się najważniejszy.

Wet-Net kojarzy się przede wszystkim z profesjonalną higieną ferm. Zdajemy sobie sprawę, że mycie i dezynfekcja są wręcz niezbędne. Pozwala to na ochronę drobiu przed infekcjami bakteryjnymi, wirusowymi i pierwotniakowymi. Możemy ochronić je także przed różnymi chorobami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń