Ubezpieczenia. Ewa Rodziewicz-Lewczuk

Profesjonalna agencja ubezpieczeniowa.

Ubezpieczenia
ul. Konarskiego 13 lok. 3, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(87) 429 11 20
Adres korespondencyjny
ul. Konarskiego 13 lok. 3, 11-500 Giżycko warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Ubezpieczenia. Ewa Rodziewicz-Lewczuk to agencja ubezpieczeniowa mieszcząca się w Giżycku, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym.
Produkty i usługi
Nasza agencja ubezpieczeniowa to jedna z najlepszych i najbardziej opłacalnych ofert ubezpieczeniowych na terenie Mazur. Funkcjonujemy w branży już prawie od dwudziestu lat, dzięki czemu poprzez zdobyte doświadczenie oraz liczne grono zaufanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

- Ubezpieczenie Assitance,
- Ubezpieczenie zdrowotne,
- Ubezpieczenia na życie,
- Ubezpieczenie inwestycyjne,
- Ubezpieczenie ochrony prawnej.

Dodatkowo proponujemy korzystne ubezpieczenia dla przedsiębiorców, które stanowią świetne zabezpieczenie podczas planowanego rozwoju lub na nieprzewidziane okazje. Możemy również zaoferować ubezpieczenia NNW czy ubezpieczenia od mienia, dzięki któremu można być pewnym każdej chwili spędzonej poza domem, bez stresu, że stanie się jakiś nieprzyjemny wypadek. Nietypową ofertą z naszej strony jest ubezpieczenie jachtów.

Nasza kadra to zespół doświadczonych agentów ubezpieczeniowych, którzy dzięki swojemu wieloletniemu stażu w branży oraz obszernej i nieustannie aktualizowanej wiedzy na temat ubezpieczeń sami w sobie stanowią gwarancję dobrze wykonanych usług. Zależy nam na naszych klientach i dokładamy wszelkich starań, by mogli czuć się w stu procentach bezpieczni i cieszyć się życiem.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Anna
Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam.