CELLTERM Ocieplenia Mariusz Kozon

Ocieplenia budynków na najwyższym poziomie.

Izolacja termiczna
11-513 Staświny 9 warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
501 560 646
CELLTERM Ocieplenia Mariusz Kozon

Informacje

Opis działalności
Jako Cellterm proponujemy Klientom usługi dociepleń wszelkich przegród budownictwa mieszkalnego usługowego i przemysłowego. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2014 roku. Nasza siedziba mieści się w Staświnach, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Właścicielem jest Mariusz Kozon. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Nasza oferta pozwala zabezpieczyć Klientów przed nieszczelnościami w budynkach, które mogą generować dodatkowe koszty związane z ucieczką ciepła. Aby ocenić i znaleźć wszelkie nieszczelności, używany nowoczesnej kamery, dzięki której nasze usługi reprezentują najwyższy poziom.

Nasza oferta to między innymi:
• uzupełnienie i naprawa istniejącej izolacji,
• instalacje natryskowe,
• docieplanie murów szczelinowych,
• ocieplanie stropu i stropodachu,
• natrysk piany poliuretanowej - pur,
• ocieplenie poddasza,
• docieplenie ścianki kolankowej.
Nasze usługi gwarantują brak narażenia na koszty związane z ucieczką energii cieplnej. W trakcie naszej działalności zrealizowaliśmy wiele zleceń, podczas których zaspokoiliśmy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Uzupełnieniem naszej oferty jest ekologiczne ocieplenie budynków szkieletowych, letniskowych i domów z bala. Docieplanie budynków jest wyjątkowo ważne, ponieważ nawet 1-milimetrowa szczelina w izolacji jest przyczyną czterokrotnego wzrostu strat ciepła w stosunku do jednolitej spójnej warstwy.

W zleceniach, które dla Państwa wykonujemy, wykorzystujemy najwyższej jakości urządzenia renomowanej niemieckiej firmy oraz amerykańskiego konsorcjum.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą CELLTERM w Miłkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Miki_dynaa
Polecam serdecznie jako zadowolony Klient. Wykonali w moim budynku ocieplanie pianką pur, która zapewniła mi szczelność. Dzięki temu wyprodukowane ciepło już nie ucieka, co pozwala mi zaoszczędzić masę dodatkowej gotówki.
P
Pnydy
Firma Cellterm zapewnia sprawdzone rozwiązania ociepleń poddasza. Skorzystałem za namową znajomego i zauważyłem, że dzięki nim wiele zaoszczędziłem. Polecam.
K
kris1967
Polecam serdecznie. Oferują skuteczne sposoby dociepleń mieszkań i budynków przemysłowych. Przekonałem się na własnej skórze, wiec polecam z czystym sumieniem.