CELLTERM Ocieplenia Mariusz Kozon

Nowoczesne ocieplanie budynków

Izolacja termiczna
11-513 Staświny 9 warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
501 560 646
Adres korespondencyjny
11-513 Staświny 9 warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Naszą specjalnością jest likwidowanie problemu związanego z zimnym poddaszem, przymarzającymi płytami gipsowymi czy wyczuwalnym przeciągiem. W ofercie firmy CELLTERM znajdą Państwo usługi dotyczące dociepleń wszelkich przegród wstępujących w budynkach mieszkalnych, usługowych czy przemysłowych.
Produkty i usługi
W ofercie znajdą Państwo:

• uzupełnienie i naprawa istniejącej izolacji,
• instalacje natryskowe,
• docieplanie murów szczelinowych,
• ocieplanie stropu i stropodachu,
• natrysk piany poliuretanowej - pur,
• ocieplenie poddasza,
• docieplenie ścianki kolankowej.

Ponadto, aby zlecenie dotyczące dociepleń budynków realizowanych przez naszą firmę w okresie jesienno-zimowym stało się kompleksowe, dokonujemy pomiarów za pomocą kamery termowizyjnej.Dzięki takiemu badaniu zostaną wykryte ubytki w istniejącej izolacji termicznej, które powodują straty w energii cieplnej.

Uzupełnieniem oferty firmy CELLTERM jest ekologiczne ocieplenie budynków szkieletowych, letniskowych i domów z bala. Docieplanie budynków jest wyjątkowo ważne, ponieważ nawet 1-milimetrowa szczelina w izolacji jest przyczyną czterokrotnego wzrostu strat ciepła w stosunku do jednolitej spójnej warstwy.

W zleceniach, które dla Państwa wykonujemy, wykorzystujemy najwyższej jakości urządzenia renomowanej niemieckiej firmy oraz amerykańskiego konsorcjum.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą CELLTERM w Miłkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
P
POLECAM!
OGARNIALI U NAS PODDASZE - OCIEPLENIE + ZABUDOWA KARTON - GIPS. OGÓLNIE BARDZO DOBRZE, SPRAWNIE I SZYBKO. KONTAKT Z PANEM MARIUSZEM CAŁKIEM DOBRY, TAKI NORMALNY CZŁOWIEK. WSZYSTKO WARTE SWOJEJ CENY, BO TO INWESTYCJA NA LATA.