Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Misiewicz

Ubezpieczenia do Klientów indywidualnych i właścicieli firm

Ubezpieczenia
ul. Podgórna 3/11, 19-500 Gołdap warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(87) 615 04 92
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Misiewicz

Informacje

Opis działalności
Barbara Misiewicz prowadzi firmę Pośrednictwo Ubezpieczeniowe, która działa na terenie Gołdapi, w województwie warmińsko-mazurskim. Do naszych głównych usług należy doradztwo ubezpieczeniowe oraz pomoc w wyborze odpowiedniej polisy na życie lub dla firmy. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Pośrednictwo Ubezpieczeniowa to firma działająca na polskim rynku od wielu lat. Dzięki doskonałej znajomości aktualnych ofert ubezpieczeniowych na rynku jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa korzystną polisę. Współpracujemy z piętnastoma sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak Warta, Uniqua, PZU, Compensa, Generali, czy ERGO HESTIA.

Wielu Klientów zainteresowanych korzystnym ubezpieczeniem swoje zdrowia lub firmy zadaje sobie pytanie, czy dobre ubezpieczenie musi być drogie lub czy okres karencji jest konieczny. Nasi agenci ubezpieczeniowi to specjaliści, którzy doskonale orientują się we wszystkich informacjach zawartych w umowie. Wyjaśniamy dla Państwa wszystkie wątpliwości i dopasowujemy ofertę do Waszych możliwości finansowych.

W naszej ofercieznajdują się ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia NNW. Ochronią Państwa i waszą rodzinę w przypadku choroby lub śmierci, któregoś z członków. Podczas podróży będą zabezpieczeniem finansowym w przypadku zachorowania, kradzieży lub zgubienia dokumentów.

Posiadamy także specjalną ofertę dla firm. Udostępniamy:
- ubezpieczenia osobowe dla pracowników - ubezpieczenia grupowe,
- ubezpieczenie floty pojazdów (OC, AC, NNW, Assistance),
- OC z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej,
- OC przewoźnika drogowego,
- ubezpieczenia budynków,
- ubezpieczenia maszyn i urządzeń,
- ubezpieczenia wspólnot mieszkaniowych.

Z pewnością wybierzemy razem odpowiednią polisę. Zapraszamy do kontaktu z firmąPośrednictwo Ubezpieczeniowe w Gołdapi.
Marki i specjalizacje
Ergo Hestia, Warta, PZU, Gothaer, Uniqa, Axa, Mtu, Hdi, Compensa, Inter Risk, Proama, Generali, Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń