Hanna Szewczyk specjalistyczna praktyka psychiatryczna

Pomoc psychiatry w leczeniu zaburzeń psychicznych

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
al. Jana Pawła II 14, 14-200 Iława warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię
Hanna Szewczyk specjalistyczna praktyka psychiatryczna

Informacje

Opis działalności
Psychiatra Hanna Szewczyk posiada swój gabinet w Iławie, na terenie województwa warmińsko- mazurskiego. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem zaburzeń psychicznych poprzez metody farmakologiczne oraz psychoterapeutyczne.
Produkty i usługi
Specjalistyczne leczenie chorób oraz zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Leczenie nerwic, zaburzeń lękowych, zespołów depresyjnych z uwzględnieniem stosowania leków nowej generacji w oparciu o najnowsze badania i moją ugruntowaną wiedzę medyczną oraz wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Profesjonalne leczenie zaburzeń zachowania i emocji u osób starszych z zespołami otępiennymi oraz zaburzeń zachowania i emocji u osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Zapewniam możliwość skorzystania z konsultacji psychologa o ile zajdzie taka potrzeba. Konsultacje psychiatryczne dla pacjentów leczonych przez specjalistów z innych dziedzin medycyny.

Możliwość zamawiania wizyt domowych w koniecznych przypadkach i szczególnych sytuacjach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
brodnicki, Grudziądz, kwidzyński, sztumski, działdowski, Elbląg, iławski, nowomiejski, ostródzki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Alicja
Mam depresję od dwóch lat i starałam się z nią walczyć własnymi siłami. Kiedy już nie dawałam rady, znajoma poleciła mi kontakt z Panią Hanną. Teraz mój stan się poprawia.
W
Wojciech
Wizyty mam kilka razy w miesiącu i po każdej czuję, iż mój stan się poprawia. Cierpię na zespół lęku uogólnionego, Pani Hanna pomogła mi znaleźć jego przyczynę. Teraz wspólnie staramy się z nią uporać.
H
Herbert
Znakomity psycholog z podejściem do każdego Pacjenta. Pani Hanna to osoba o ogromnej empatii, która do każdego podchodzi ze zrozumieniem, oferując ogromną ilość czasu i fachową pomoc.