Barbara Złotowska Biuro rachunkowe

Biuro Rachunkowe Badania Sprawozdań Finansowych

Biura rachunkowe
ul. Dąbrowskiego 15/3, 14-200 Iława warmińsko-mazurskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
601 051 659
236632049
zlotowska@home.pl
601051659
Adres korespondencyjny
ul. Dąbrowskiego 15/3, 14-200 Iława warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i wielkości, także stowarzyszeń i fundacji. Ofertę współpracy kierujemy do Klientów indywidualnych i firm.
Produkty i usługi
Nasze biuro rachunkowe, które powstało w 1992 roku, jest wiodącą firmą w branży usług finansowych. Dla wielu klientów sprawnie prowadzimy księgi rachunkowe, kadry i płace, a także oferujemy specjalistyczne wsparcie merytoryczne, pozwalające sprostać zmieniającym się regulacjom.

Współpracujemy przede wszystkim z małymi firmami, ale mamy także popartą doświadczeniem wiedzę, jak należy świadczyć usługi dla największych przedsiębiorstw. Koszty realizacji zleceń kalkulowane są indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania oraz czasu pracy. Spośród najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów biznesowych wyróżnić można między innymi obsługę kadrowo-płacową (m.in. sporządzanie umów i naliczanie składek ZUS), prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego.

Dla najbardziej wymagających przedsiębiorców prowadzimy kompleksowe działania księgowe, zgodnie z ustalonym indywidualnie zakresem prac. Proponujemy także doradztwo związane z kredytami dla firm, a osobom pracującym za granicą oferujemy niezbędne wsparcie w zakresie uzyskania zwrotu podatku w Niemczech bądź innych krajach.

Proponujemy atrakcyjne i konkurencyjne stawki za rozliczenia podatkowe, dodatkowo przejmujemy kontakty z urzędami podatkowymi na życzenie naszych klientów. Dokumenty księgowe możecie Państwo dostarczać do naszego biura w Nacpolsku osobiście, ale oferujemy także opcję odbioru dokumentów z Państwa siedziby.

Stale zmieniające się przepisy i zasady rozliczania finansów w przedsiębiorstwach to dla nas duże wyzwanie, które chętnie podejmujemy. Sprawnie realizujemy zlecenia rachunkowe dla wszystkich firm z okolic Płocka, Iławy czy Nacpolska. Osoby, które potrzebują pomocy doświadczonego specjalisty w zakresie księgowości, zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Biegły Rewident
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
kujawsko-pomorskie, łódzkie, podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Artur
Prowadzą księgi przychodów i rozchodów w mojej firmie. Cieszę się, że oddałem w ich ręce księgowość mojej działalności. Nie muszę się już tym przejmować.
L
Lena
Polecam, otrzymałam od nich profesjonalną pomoc w zakresie księgowości mojej firmy. Nawiązałam stałą współpracę, bo widzę, że oferują solidne usługi.