Sfinx Grzegorz Wiśniewski

Profesjonalna naprawa turbosprężarek

Mechanika samochodowa
ul. kard. Wyszyńskiego 7, 14-200 Iława warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię
Sfinx Grzegorz Wiśniewski

Informacje

Opis działalności
Regeneracja TURBOSPRĘŻAREK. Naprawa turbosprężarek samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych, maszyn przemysłowych i innych.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi z zakresu diagnostyki, naprawy, regeneracji turbosprężarek. W ofercie mamy turbosprężarki nowe oraz regenerowane, a także części zamienne. Stale poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty.

Specjalizujemy się w regeneracji turbin do samochodów osobowych, dostawczych oraz sprzętu rolniczego.

Do naprawy i regeneracji korzystamy tylko z profesjonalnych urządzeń diagnostycznych i testowych takich jak szybkoobrotowa doważarka do rdzeni turbosprężarek, Turbo Testery do diagnostyki sterowników elektronicznych turbosprężarek i poprawnego ustawiania zmiennej geometrii VNT, wyważarka do wirników turbosprężarek.

Oferujemy 12- miesięczną gwarancję na turbosprężarki po regeneracji. Do każdej naprawionej turbiny dodawana jest karta gwarancyjna oraz instrukcja montażu.

Podczas naprawy dokonujemy analizy uszkodzonych części turbiny i stale informujemy Klienta o dodatkowych czynnościach.

Regeneracja turbosprężarki obejmuje czynności takie jak demontaż turbosprężarki, mycie, czyszczenie i piaskowanie części składowych turbiny, ocenę uszkodzenia – kontrolę punktów pomiarowych turbosprężarki według zaleceń producenta,wymianę uszkodzonych i zużytych elementów turbosprężarki na nowe. Ponadto montujemy głowicę turbosprężarki, wyważamy wirnik, testujemy szczelność, doważamy rdzeń turbosprężarki, montujemy i regulujemy ciśnienie doładowania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Jan
Polecam