Tombet Tomasz Saczuk

Twój dostawca wyrobów betonowych

Beton
ul. Przemysłowa 4, 14-200 Iława warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tombet Tomasz Saczuk
ul. Przemysłowa 4, 14-200 Iława warmińsko-mazurskie
NIP
7392230192
Telefon
Tombet Tomasz Saczuk

Informacje

Opis działalności firmy Tombet Tomasz Saczuk w Iława
Tombet Tomasz Saczuk istnieje na rynku od 2015 roku i działa w branży beton. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo warmińsko-mazurskie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Iława. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Produkty i usługi
Naszą misją jest dostarczanie niezrównanej jakości mieszanek betonowych w atrakcyjnych cenach. Stosujemy zaawansowane technologie oraz mamy nowoczesny park maszynowy, co jest kluczem do sprostania oczekiwań zarówno dużych przedsiębiorstw budowlanych, jak i indywidualnych klientów na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Niezależnie od skali Twojego projektu, nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby pomóc Ci wybrać najbardziej odpowiednią mieszankę betonową. Oferowane produkty to więcej niż beton - to solidność, niezawodność i trwałość, które przetrwają próbę czasu.

Dostarczamy:

- beton towarowy,
- beton mostowy,
- beton posadzkowy,
- beton kontraktorowy,
- beton samozagęszczalny,
- beton mrozoodporny i wodoodporny.

Zapewniamy, że nasza współpraca nie kończy się na dostawie produktu. Jesteśmy tu, aby pomagać Ci na każdym etapie Twojego projektu. Niezależnie od Twoich potrzeb, jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć Ci beton, który przewyższy Twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Firma Tombet Tomasz Saczuk z lokalizacji: Iława świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie, elbląski, iławski, olsztyński, ostródzki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń