Marpol PPHU Mariola Piórkowska

Oferujemy czyściwa, papier toaletowy, a także ręczniki kosmetyczne

Hurtownie artykułów higienicznych
11-440 Leginy 19 warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
515 173 644
Adres korespondencyjny
11-440 Leginy 19 warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Marpol znajduje się w Leginach, w powiecie kętrzyńskim, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą ręczników oraz artykułów higienicznych. Właścicielką jest Mariola Piórkowska.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest produkcja artykułów higienicznych. Posiadamy 13-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i poszerzyliśmy ofertę.

Produkujemy papier toaletowy, papier celulozowy, szary ręcznik papierowy, artykuły do zakładów kosmetycznych, artykuły do zakładów fryzjerskich, ręczniki składane, ręczniki w rolce, ręczniki papierowe zielone, papier toaletowy kolorowy, a także ręcznik biały składany i podkłady higieniczne.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Większość naszych produktów powstaje z wysokiej jakości materiałów. Dbamy o to, byw ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Przyczyniamy się do ochrony otaczającego nas środowiska, dlatego niektóre produkty powstają z makulatury. Jest to między innymi szary ręcznik i szary papier toaletowy. Z naszych produktów korzystają najczęściej hotele, restauracje, salony fryzjerskie, a także salony kosmetyczne.

Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań. Zajmujemy się też produkcją produktów na nietypowe zamówienie.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń