"Asia" Sklep Wielobranżowy Grzegorz Bogusz

Materiały budowlane
ul. Wojska Polskiego 9, 11-440 Reszel warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
"Asia" Sklep Wielobranżowy Grzegorz Bogusz

Informacje

Opis działalności
Podstawowym zakresem działalności naszej firmy jest sprzedaż materiałów budowlanych i sanitarnych oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów remontowych. Sklep Wielobranżowy Asia znajduje się w Raszelu na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Początek działalności miał miejsce w 1994 roku. W sklepie oferujemy wysokiej jakości produkty znanych i cenionych producentów.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą zarówno drobnych materiałów remontowych, jak i wielkogabarytowych akcesoriów sanitarnych. Oferujemy między innymi całą armaturę łazienkową, zlewy i umywalki, kabiny prysznicowe i wanny.

Dodatkowo zapewniamy stały dostęp do studia Dekoral, które mieści się na terenie naszego sklepu. Oferujemy wałki i pędzle do malowania oraz farby i lakiery w najróżniejszych odcieniach. Akcesoria malarskie posegregowane są nie tylko według kolorystyki, ale również powierzchni, do której są przeznaczone.

Zapewniamy akcesoria takich firm jak:

- Cersanit,
- Dekoral,
- Dulux,
- Knauf,
- Isover,
i wiele innych.

Proponujemy materiały budowlane i wykończeniowe najwyższej klasy. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży, potrafimy trafnie ocenić potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Nieustannie uzupełniamy asortyment sklepu. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w zakresie wyboru niezbędnych materiałów.

Ściśle współpracujemy także z firmą Porta, producentem drzwi i okien, które również znajdą Państwo na terenie naszego sklepu.
Oferujemy szeroki wybór toalet, brodzików i sanitariów, a nawet piece.

Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość usług. Dzięki ciężkiej pracy i profesjonalizmowi zdobyliśmy zaufanie i uznanie wśród wielu zadowolonych klientów.

Zachęcamy do współpracy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bartoszycki, braniewski, kętrzyński, lidzbarski, mrągowski, Olsztyn, olsztyński, węgorzewski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń