Rubin Art Patrycja Zarzycka

Wykonuję profesjonalne portrety na zamówienie

Rękodzieło artystyczne
11-135 Ełdyty Wielkie 17 warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
790 242 097
Adres korespondencyjny
11-135 Ełdyty Wielkie 17 warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Patrycja Zarzycka i prowadzę firmę Rubin Art. Swoją siedzibę mam w Lubominie, na terenie powiatu lidzbarskiego, mieszącego się w województwie warmińsko-mazurskim. Moją specjalnością jest malowanie portretów pod zamówienie.
Produkty i usługi
Jestem młodą artystką, która posiada doświadczenie w pracy z klientami. Swoją wielką pasję do sztuki malarstwa i rysunku przekładam na oferowane przeze mnie usługi. Na co dzień wykonuję na życzenie klientów:
- portrety wykonane za pomocą kredek,
- portrety wykonane za pomocą ołówka,
- karykatury wykonane za pomocą kredek,
- karykatury wykonane za pomocą ołówka.

Ponadto swoje prace wykonuję w formacie od A4 do A2. A przy specjalnych zamówieniach mogę również wykonać pracę w jeszcze większym formacie.,

Rysunki sporządzam wyłącznie używając przyborów wysokiej jakości. Zaś swoim klientom zapewniam profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość przy wykonywaniu zleceń.

Zapewniam, iż nie publikuję zdjęć zamówień ani nie przetrzymuję ich na użytek własny.

Jako młoda artystka staram się cały czas rozwijać swoje umiejętności, a w przyszłości planuję powiększenie zakresu swoich usług o prace wykonywane aerografem np. na samochodach.

Dlatego gorąco zachęcam do skorzystania z mojej oferty. Więcej informacji uzyskać można kontaktując się ze mną za pośrednictwem portalu Facebook.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń