Przychodnia Weterynaryjna Pro Animali Agnieszka Pieńkowska-Żyła Radosław Pieńkowski S.C.

Lecznice weterynaryjne
Łąkowa 1 B, 11-700 Mrągowo warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
(89) 750 57 91
Adres korespondencyjny
Łąkowa 1 B, 11-700 Mrągowo warmińsko-mazurskie

Informacje

Firma Przychodnia Weterynaryjna Pro Animali Agnieszka Pieńkowska-Żyła Radosław Pieńkowski S.C. prowadzi działalność w branży Lecznice weterynaryjne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Mrągowo w województwie warmińsko-mazurskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (89) 750 57 91 lub mailową: biuro@proanimali.eu
Z przedstawicielem firmy Przychodnia Weterynaryjna Pro Animali Agnieszka Pieńkowska-Żyła Radosław Pieńkowski S.C. możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 11-700 Mrągowo ul. Łąkowa 1 B,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Przychodnia Weterynaryjna Pro Animali Agnieszka Pieńkowska-Żyła Radosław Pieńkowski S.C. znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
E
Ewa
W pełni profesjonalna i fachowa pomoc, przeprowadzona w miłej i przyjaznej atmosferze. Mój kot potrzebował nagłej pomocy a wszystkie lecznice były już zamknięte, tylko W Pro Animali Pani Doktor odebrała telefon i już po chwili byliśmy u lekarza. Wykonano potrzebne badania i udzielono skutecznej pomocy .Wszystko skończyło się dobrze. Dziękujemy bardzo.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.