Sala Weselna Borowy Młyn

Wynajem sal weselnych, bankietowych i sal do imprez okolicznościowych

Organizacja imprez i konferencji
13-100 Borowy Młyn 2 warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sala Weselna Borowy Młyn

Informacje

Opis działalności
Borowy Młyn to miejsce, w którym znajdą Państwo najpiękniejsze sale weselne i bankietowe. Gościmy u siebie Klientów z całego województwa warmińsko-mazurskiego i nie tylko! Właścicielem sal weselnych jest Waldemar Wylengowski.
Produkty i usługi
Wesele to niezwykła uroczystość, która wymaga wyjątkowych wspomnień. W naszych salach weselnych nie tylko będą Państwo się dobrze bawić, ale również wykonają piękne fotografie weselne. Cały obiekt znajduje się nieopodal zbiorników wodnych i pasów zieleni. Udostępniane sale są w pełni wyposażone, przestronne i klimatyzowane.

Wybierając naszą salę, mogą Państwo zorganizować między innymi:

- wesela,
- komunie,
- urodziny,
- imieniny,
- chrzciny,
- rocznice i jubileusze,
- konferencje,
- szkolenia,
- spotkania firmowe.

Z chęcią zajmiemy się organizacją wigilii dla pracowników lub innych imprez okolicznościowych. Wokół budynku znajduje się ogromny parking. Dla wielbicieli wędkarstwa udostępniamy także specjalne łowisko. Gwarantujemy, że spędzony u nas czas będzie zapamiętany na długie lata!

Zachęcamy do zapoznania się z wystrojem wnętrz, poprzez odwiedzenia nas w Borowym Młynie. Zapraszamy również do skontaktowania się z nami telefonicznie. Przedstawimy wszystkie szczegóły oraz cennik świadczonych przez nas usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń