PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE MAX BUD SP. Z O. O.

Oferujemy prace w zakresie robót budowlanych oraz sprzedaż betonu

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Kolejowa 27, 13-100 Nidzica warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(89) 625 48 73
Adres korespondencyjny
ul. Kolejowa 27, 13-100 Nidzica warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Budowlane Max Bud Sp.z.o.o w Nidzicy zdobywa doświadczenie w branży budowlanej od 1995 roku. Oferuje usługi w zakresie transportu, prac montażowych i budowlanych, a także sprzedaży betonu.
Produkty i usługi
Nasza działalność posiada stabilne fundamenty i ugruntowaną pozycję na rynku. Działamy w branży już od dwudziestu lat i cały czas zdobywamy cenną wiedzę. Nasz zespół liczy około sześćdziesięciu fachowców, którzy dbają o terminową realizację każdego projektu. Odpowiedzialne podejście do pracy, terminowość i rzetelność pozwoliły nam pozyskać wielu zadowolonych Klientów.
Nasza oferta dotyczy przede wszystkim prac montażowych i budowlanych, jakie wykonujemy w domach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych, przemysłowych, handlowych, użytku publicznego i w oczyszczalniach ścieków.

Dodatkowo możemy wyróżnić takie usługi jak:

-wykopy,
-transport,
-usługi dźwigowe,
-budownictwo kubaturowe,
-wykonanie konstrukcji stalowych i hal,
-renowacja zabytków
-zagospodarowanie terenów zielonych.

Zajmujemy sięwykopami pod fundamenty, prowadzimy wykopy liniowe i głębokie. Posiadamy bogatą bazę sprzętowo-transportową, którą przewozimy produkty sypkie i budowlane.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą betonu. W naszym asortymencie można znaleźć beton towarowy, wodoszczelny, posadzkowy, kontraktorowy, mostowy, samozagęszczalny i beton z dodatkiem włókien polipropylenowych. Dodatkowo posiadamy wylewki i posadzki, zaprawy budowlane i podsypki. Beton, jaki wytwarzamy jest najwyższej klasy, zgodnie z normą PN-EN 206.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszą firmą Max-Bud w Nidzicy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń