Dariusz Czapliński Usługi Remontowo-Budowlane Dar-Bud

Budowa i wykończenia pod klucz
13-324 Boleszyn 33 warmińsko-mazurskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Budowa i wykończenia pod klucz to branża, w której Dariusz Czapliński Usługi Remontowo-Budowlane Dar-Bud prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Boleszyn w województwie warmińsko-mazurskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 698 090... lub mailowy: uslugi.darbud@gmail.com
Jeśli chcesz nawiązać z Dariusz Czapliński Usługi Remontowo-Budowlane Dar-Bud kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 13-324 Boleszyn 33.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Dariusz Czapliński Usługi Remontowo-Budowlane Dar-Bud. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
D
dawid
profesionaliści
D
Z
Dawid Z.
Dar-Bud to firma godna polecenia!Świetni fachowcy, pełen profesjonalizm, terminowość i jakośc wykonywanych prac. Szczerze polecam każdemu usługi i współpracę z tą firmą.
Z
Zbyszek
Dariusz Czapliński Usługi Remontowo-Budowlane Dar-Bud polecam współpracę .
A
Adam
Dzień dobry , polecam usługi remontowe tej firmy.
P
I
R
Paulina i Radek S.
Bardzo profesjonalna firma. Polecamy wszystkim ze szczerego serca. Budowa przebiegała w terminie za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Pan Darek to specjalista wysokiej klasy.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.