Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Tworzywa sztuczne
ul. Sosnowa 2, 13-306 Nielbark warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(56) 649 89 06
Adres korespondencyjny
ul. Sosnowa 2, 13-306 Nielbark warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy wiodącym producentem podzespołów części z termoplastycznych tworzyw sztucznych. Od ponad 12 lat dostarczamy rozwiązania, która przekształcamy w funkcjonalne produkty.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest produkcja części hybrydowych z tworzyw sztucznych i metali oraz tzw. Safety parts. Zajmujemy się wytwarzaniem artykułów technicznych spełniających najwyższej wymagania jakościowe i wymiarowe. Zapewniamy pełne wsparcie, od koncepcji i wyboru materiałów, przez prototypowanie i przygotowanie narzędzi, aż po produkcję seryjną.

Nasz nowoczesny park maszynowy składa się z wtryskarek firmy Arburg. Dysponujemy centrami obróbkowymi 3D CAD/CAM-HSC, obrabiarkami elektroerozyjnymi oraz automatami tokarskimi. Zapewniamy krótki czas realizacji dostaw i powtarzalność. Gdy zajdzie taka potrzeba, szybko dokonujemy zmian.

Do produkcji elementów konstrukcyjnych stosujemy takie tworzywa sztuczne, jak: PA6, PA+GF, PPS, PC+ABS, POM, ABS, PC, PP czy ABT. Prowadzimy produkcję wyprasek tworzywowo-metalowych o wysokiej wytrzymałości i odporności. Precyzyjnie wykonujemy najbardziej skomplikowane wypraski.

Zajmujemy się również formowaniem wtryskowym, w tym formowanie z użyciem gazu GIT. Stosujemy zgrzewanie ultradźwiękowe oraz inne nowoczesne techniki łączenia. Do obróbki powierzchni wykorzystujemy między innymi: wytłaczanie folii na gorąco, znakowanie laserowe, sitodruk czy lakierowanie.

Zapewniamy absolutną staranność na każdym kroku. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczane produkty w pełni odpowiadały wszystkim oczekiwaniom klienta. Kontrolę jakości prowadzimy na etapie konstrukcyjnym i technologicznym. Korzystamy także z trójwymiarowej techniki pomiarowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń