Firma Remontowo-Wykończeniowa Paweł Szymczak

Prace wykończeniowe

Wykańczanie wnętrz
ul. Grunwaldzka 12, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
663 029 746
Adres korespondencyjny
ul. Grunwaldzka 12, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Paweł Szymczak prowadzi firmę remontowo-budowlaną, z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi z remontami i wykańczaniem wnętrz.
Produkty i usługi
Nasza firma prowadzi kompleksowe prace wykończeniowe i remontowe. Możemy przygotować mieszkanie pod klucz i zająć się wykończeniem każdego pomieszczenia.

Oferujemy:
- remont łazienki,
- remont kuchni,
- remont pokoju,
- remont salonu.

Do każdego z pomieszczeń posiadamy odpowiednie narzędzia, które pozwalają nam się zająć elektryką, hydrauliką lub montażem innych instalacji. Wykonujemy biały montaż, założymy wszystkie urządzenia należące do armatury sanitarnej. Możemy także pomóc w wyborze odpowiednich produktów i materiałów budowlanych. Położymy kafelki i fugę. Zamontujemy też lustro i oświetlenie.

Malujemy, tapetujemy, szpachlujemy i tynkujemy. Ponadto montujemy sufity podwieszane, które są coraz częstszym rozwiązaniem w domach naszych Klientów. Sufity montujemy w różnych formach i miejscach, według życzenia Klienta.

Układamy glazurę, terakotę, panele podłogowe i kafelki ścienne. Stawiamy ścianki działowe i wykonujemy zabudowy karton gips.

Wszystkie nasze prace, są realizowane w terminie. Posługujemy się specjalistycznymi narzędziami i materiałami najwyższejjakości. Zależy nam na tym, aby wszystkie nasze instalacje były trwałe i solidnie wykonane.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Pawła Szymczaka z Nowego Miasta Lubawskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń