Bramy-Ogrodzenia Tomasz Czerski

Najlepsze bramy i ogrodzenia

Bramy i ogrodzenia
ul. Grunwaldzka 20/20, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bramy-Ogrodzenia Tomasz Czerski

Informacje

Opis działalności
Bramy-Ogrodzenia to firma, która świadczy swoje usługi w zakresie sprzedaży i montażu różnego rodzaju bram i ogrodzeń. Przedsiębiorstwem zarządza Tomasz Czerski. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Nowym Mieście Lubawskim, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Pomimo niedługiej obecności na rynku, nasza rzetelność i ogromna wiedza w branży umożliwiły nam zajęcie ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy od niedawna, jednak cieszymy się uznaniem wielu klientów, których nieustannie przybywa.


Proponujemy bramy i nowoczesne systemy ogrodzeniowe. Rozbudowane zaplecze magazynowo-sprzętowe umożliwia nam realizację nawet wielu zleceń jednocześnie. Jest też gwarancją wysokiej jakości wykonania, ponieważ działamy na wysokiej klasy urządzeniach.

Oferujemy:

- bramy przesuwane,
- bramy przesuwne,
- bramy uchylne,
- bramy ogrodzeniowe,
- ogrodzenia asf,
- ogrodzenia panelowe,
- ogrodzenia posesyjne,
- ogrodzenia metalowe.


Firma zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia dokładają starań, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nieustannie doszkalamy się w zakresie nowych rozwiązań i materiałów do bram. W ofercie dostępna jest też brama segmentowa, garażowa, a nawet przemysłowa.


Zapewniamy montaż bram i ogrodzeń. Oferujemy również różnego rodzaju furtki w konkurencyjnych cenach. Działamy profesjonalnie i terminowo. Gwarantujemy udaną współpracę!


Zachęcamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń