Translaw Paweł Dowejko

Usługi z zakresu pomocy drogowej

Pomoc drogowa
al. Lipowe 1B, 19-400 Olecko warmińsko-mazurskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
571344400

Translaw Paweł Dowejko

Informacje

Opis działalności
Siedzibę naszej firmy znajdą Państwo w Olecku, w województwie warmińsko-mazurskim. Funkcjonuje ona od 2015 roku, świadcząc przede wszystkim usługi w zakresie pomocy drogowej. Właścicielem firmy jest Paweł Dowejko.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi w zakresie pomocy drogowej. Jesteśmy w stanie pomóc w różnych sytuacjach na drodze. Usługi świadczymy całodobowo, bo wiemy, że taka pomoc może okazać się niezbędna w każdym momencie.

Pomagamy nie tylko w przypadku stłuczki czy wypadku drogowego. Jesteśmy w stanie pomóc również w wielu innych sytuacjach, w tym w przypadku rozładowanego akumulatora czy przebitej opony, a także, gdy zabraknie paliwa. Dodatkowo wyciągamy samochody z błota, rowu i zaspy śnieżnej. Zawsze staramy się pomóc na miejscu, jednak nie w każdym przypadku jest to możliwe. W takim przypadku proponujemy odholowanie w konkretne miejscu, np. do serwisu samochodowego.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, przy pomocy, którego możemy w krótkim czasie pozbyć się wielu problemów, które spotkały Państwa na drodze. Zapewniamy szybko dojazd na miejsce zdarzenia.

Nasza oferta to również:
- przewóz motocykli,
- przewóz skuterów,
- przewóz quadów,
- przewóz aut luksusowych,
- transport samochodów osobowych,
- transport maszyn rolniczych,
- wypożyczalnia aut,
- wypożyczalnia aut dostawczych,
- wypożyczalnia lawet.


Usługi świadczymy na terenie Polski i za granicą. Przewozimy zarówno auta sprawne, jak i powypadkowe, także samochody ciężarowe.

Prowadzimy również wypożyczalnię samochodów. Wynajmujemy auta osobowe i dostawcze, autolawet oraz lawety. Można wynająć u nas sam samochód albo z kierowcą. Przy wynajmie na dłuższy czas warunki i ceny są ustalane indywidualnie.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Translaw.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń