Boho Love Joanna Krupa

dekoracje boho w Twoim domu

Dywany i wykładziny
ul. Gołdapska 31, 19-400 Olecko warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
791 502 138
Boho Love Joanna Krupa

Informacje

Opis działalności
Joanna Krupa jest właścicielką firmy Boho Love. Działalność powstała w 2019 roku, a jej siedziba zlokalizowana jest w Olecku na terenie województwa warmińsko- mazurskiego. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy Klientów z całego kraju, gdyż prowadzimy sprzedaż wysyłkową.
Produkty i usługi
Boho to nie tylko styl, lecz także wyrażenie charakteru. Czerpie on z mody hippisowskiej, ze wzorów etnicznych oraz z darów natury. Osoby lubiące ten styl to bardzo często charaktery wolne, radosne, harmonijne oraz czujące bliskość z naturą. Ponadto dekoracje boho wybierają ludzie kreatywni i ceniący sztukę.

Frędzle, pióra, pompony i elementy roślinne- to wszystko znajdą Państwu w naszym sklepie. Oferowane dekoracje wykonywane są między innymi z liści palmy, z juty, wikliny, z bawełny czy z drewna.

Oferta:
- makramy,
- poszewki,
- dywany,
- obrusy,
- ręczniki,
- firany,
- kosze i koszyki,
- meble.

Dysponujemy licznymi dekoracjami, wśród których znajdują się opcje stonowane oraz pełne wzorów i kolorów. Polecamy lustra, kosze dokwiatów, ręczniki oraz firany.

Zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy miłą obsługę oraz pomoc w doborze dekoracji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Boho Love z Olecka. Szczegółowe konfirmacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kasia
Oryginalne przedmioty do domu, polecam!