Astra

Najlepszy Catering – smacznie, kolorowe i zawsze na czas!

Catering
ul. Partyzantów 7, 19-400 Olecko warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Astra

Informacje

Opis działalności
Firma Astra mieści się w Olecku. Zajmujemy się cateringiem i organizacją imprez okolicznościowych.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas firma to niecodzienne restauracja, która oprócz pysznych dań serwowanych dla wszystkich gości jest także idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy okolicznościowej jakiegokolwiek rodzaju! Dodatkowo świadczymy usługę cateringu zewnętrznego na różnego rodzaju przyjęcia.

Funkcjonujemy aktywnie na lokalnym rynku już od ponad dwudziestu dwóch lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług oraz niezapomniane wrażenia smakowe!

W ramach naszej oferty proponujemy:
- organizacje wesel
- organizacje chrzcin
- organizacje styp
- organizacje konferencji
- organizacje komunii świętej

Nasza niezwykła sala weselna jest przygotowana na pomieszczenie sporej grupy, która w połączeniu ze specjalnym menu i niezwykłym klimatem gwarantuje niezapomniane wesele. Przygotowujemy się na przyjęcie wszelkiego rodzaju gości, jednak nie da się ukryć, że najlepiej przystosowani jesteśmy do rodzinnych imprez okolicznościowych.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz obszerną wiedzę gastronomiczną są sami w sobie gwarancją udanego wydarzenia, najsmaczniejszych potraw oraz przemiłej i profesjonalnej obsługi.

Gwarantujemy rzetelność, miłą atmosferę i niezapomniane wrażenia!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń