Alufusion Krystian Bodanko

Producent konstrukcji aluminiowych

Konstrukcje aluminiowe
Zamostowa 2A, 19-400 Olecko warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(87) 523 30 30
Alufusion Krystian Bodanko

Informacje

Opis działalności
Alufusion to zakład zajmujący się produkcją konstrukcji aluminiowych. Nasza siedziba znajduje się w Olecku w województwie warmińsko-mazurskim. Właścicielem firmy jest Krystian Bodanko.
Produkty i usługi
Chcesz zadbać o nowoczesny wygląd swojego domu, mieszkania lub biura? Z Alufusion masz taką możliwość! Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów stolarki budowlanej. Dbamy o precyzję i unikatowość każdego z wykonywanych przez nas wyrobów. Stworzone przez nas konstrukcje aluminiowe to połączenie innowacyjnego wzornictwa i bezpieczeństwa użytkowania.

Wygląd konstrukcji zależy wyłącznie od Twoich potrzeb! Zaprojektujemy wszystko to, czego oczekujesz. Jakość produkowanych przez nas balustrad i innych konstrukcji aluminiowych potwierdzona jest licznymi certyfikatami.

W sprzedaży mamy między innymi takie wyroby jak:

- przesuwne okna przystosowane do zabudowy balkonów i tarasów,
- balustrady aluminiowe i aluminiowo-szklane,
- zadaszenia tarasów, ogrody zimowe, daszki szklane,
- szklane i aluminioweścianki działowe.

Zachęcamy do przejrzenia oferty na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam gotowe wzory naszych wyrobów. Zadzwoń lub przyjdź do naszego biura osobiście! Czekamy na Ciebie w Olecku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
D
Damian
Świetny producent balustrad aluminiowo-szklanych. Jesteśmy zadowoleni z wykonanej usługi. Firma stworzyła dla nas zabudowy balkonów w całym bloku! Poszło im to bardzo sprawnie.