Nordman Sp. z o.o.

Projektowanie, budowa oraz serwis maszyn przemysłowych

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Letniskowa 29, 19-404 Wieliczki warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 427 586
Nordman Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Nordman z Wieliczek w województwie warmińsko-mazurskim zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem oraz serwisem maszyn przemysłowych.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą oferującą sprzedaż oraz serwis maszyn przemysłowych. Oferujemy również szeroki wybór części do maszyn, pochodzących od renomowanych producentów. Działamy na terenie województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Nasze doświadczenie oraz wiedza techniczna pomaga nam w realizowaniu optymalnych, oszczędnych i wydajnych rozwiązań. Zależy nam na tym, aby na bieżąco usprawniać wykonywane i naprawiane przez nas maszyny, dlatego wszelkie prace wykonujemy sumiennie i z zaangażowaniem.

Oferujemy:
- sprzedaż, projektowanie i serwis maszyn przemysłowych
- projektowanie i wykonawstwo form
- projektowanie oraz regeneracja linii technologicznych
- regeneracja maszyn oraz części do maszyn
- projektowanie i montaż instalacji przemysłowych
- montaż linii produkcyjnych
- części do maszyn

Wykonujemy urządzenia zarówno według własnych projektów, jak również projektów klientów. Podejmujemy się chętnie zleceń indywidualnych. Nasza kadra nie boi się wyzwań, dlatego wykona nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Na bieżąco konsultujemy z klientem projekt na każdym etapie jego wykonywania. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dopasowujemy usługi do potrzeb oraz oczekiwań, a także wymagań rynku.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
ełcki, giżycki, gołdapski, łomżyński, olsztyński, grajewski, bartoszycki, mrągowski, suwalski, zambrowski, piski, węgorzewski, olecki, kolneński, augustowski, kętrzyński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń