Firma Handlowo - Usługowa Piotr Pieniek

Projektowanie, produkcja i montaż domów drewnianych i architektury ogrodowej

Stolarze
11-001 Ługwałd 2s warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Handlowo - Usługowa Piotr Pieniek
11-001 Ługwałd 2s warmińsko-mazurskie
NIP
7411351147
Telefon
Firma Handlowo - Usługowa Piotr Pieniek

Informacje

Opis działalności firmy Firma Handlowo - Usługowa Piotr Pieniek w Ługwałd
Firma Handlowo-Usługowa Piotr Pieniek znajduje się w Ługwałdzie, w województwie warmińsko-mazurskim. W zakładzie stolarskim produkujemy elementy domów drewnianych i konstrukcje zaliczane do architektury ogrodowej.
Produkty i usługi
Firma Handlowo-Usługowa Piotr Pieniek to najlepszy wybór w zakresie usług stolarskich. Od lat zajmujemy się obróbką drewna, projektowaniem konstrukcji i montażem wykonanych elementów. Zapewniamy dokładność i terminowe realizowanie zleceń. Przykładem są budowane przez nas domy. Wznosimy drewniane domy o powierzchni do 70 metrów kwadratowych, na które nie potrzeba pozwolenia! Budujemy domy całoroczne oraz letniskowe, w tym z wykończeniem. Przy domach montujemy natomiast zadaszone i niezadaszone tarasy ze schodami. Korzystamy z drewna i desek kompozytowych. Oferujemy również architekturę ogrodową. Na zamówienie wykonujemy:
-pergole,
-altanki ogrodowe,
-mostki,
-kładki,
-huśtawki,
-zabudowy kompostowników i śmietników,
-donice,
-skrzynie ogrodowe.

Produkujemy też ławki i inne meble ogrodowe. Meble sprawdzają się na tarasach i altankach. Więcej informacji o usługach stolarskich udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Firmę Handlowo-Usługową Piotr Pieniek.
Zasięg działania
Firma Firma Handlowo - Usługowa Piotr Pieniek z lokalizacji: Ługwałd świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, bartoszycki, braniewski, Elbląg, elbląski, iławski, mławski, mrągowski, nidzicki, olecki, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, piski, szczycieński, węgorzewski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń