RAFIX-Renowacje

Odrestaurowywanie domków drewnianych

Producenci domów drewnianych
ul. Czynu Społecznego 10, 11-300 Biskupiec warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
RAFIX-Renowacje
ul. Czynu Społecznego 10, 11-300 Biskupiec warmińsko-mazurskie
NIP
7393178281
Telefon
RAFIX-Renowacje

Informacje

Opis działalności firmy RAFIX-Renowacje w Biskupiec
Właścicielem firmy Rafix jest Rafał Gorczyński. Nasza siedziba znajduje się w Wójtowie, w powiecie olsztyńskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Specjalizujemy się w renowacji domów, także tych wykonanych z bali. Starannie oczyszczamy i konserwujemy wszystkie elementy powierzchni.
Produkty i usługi
Do kontaktu z nami zachęcamy wszystkich właścicieli domków drewnianych chcących odrestaurować swój budynek i zabezpieczyć go przed szkodnikami oraz wilgocią. Od początku działalności udało nam się z powodzeniem odrestaurować dziesiątki domów w całym kraju. Przemierzyliśmy też setki kilometrów w celu przeprowadzenia gruntowej inwentaryzacji okien, dachu i elewacji.

Wiele pięknie prezentujących się domów drewnianych z czasem uległo sporej degradacji spowodowanej działaniem wilgoci i promieni słonecznych. Doprowadziły do tego nieodpowiednio dobrane preparaty ochronne czy brak impregnacji. Na szczęście mamy doświadczenie jeśli chodzi o renowację domów z drewna i bali. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie do bezpiecznego oczyszczania powierzchni.

Wykonujemy prace, takie jak:
- nakładanie gruntu i podkładu,
- malowanie pędzlem,
- impregnacja za pomocą lazury lub oleju,
- usuwanie starych powłok do czystego drewna,
- mycie,
- usuwanie mchów i glonów z dachu oraz elewacji,
- szlifowanie mechaniczne,
- sodowanie,
- piaskowanie.

Zawsze dokładnie weryfikujemy stan każdego obiektu, a po wykonaniu inwentaryzacji dobieramy bezpieczną metodę oczyszczania.

Usługi realizujemy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku.

Uzupełnienie oferty to renowacja oraz czyszczenie garaży i altan.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Rafix.
Zasięg działania
Firma RAFIX-Renowacje z lokalizacji: Biskupiec świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń