Żk Studio Żaneta Kiernozek

Projektant wnętrz

Biura projektowe
ul. Ludowa 54/2, 11-300 Biskupiec warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Żk Studio Żaneta Kiernozek

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Żaneta Kiernozek i jestem właścicielką biura projektowego ŻK studio, które znajduje się w Biskupcu, w województwie warmińsko-mazurskim. Z zawodu jestem architektem krajobrazu, zajmuje się także grafiką 3D. Oferuję wykonanie projektu wnętrza mieszkania lub ogrodu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
ŻK Studio zostało przeze mnie stworzone z pasji do projektowania. Moją ofertę kieruję do Klientów, którzy chcieliby zaprojektować swoje wymarzone mieszkanie i szukają ciekawych inspiracji. Ponieważ bardzo poważnie traktuję wszystkie zlecenia, do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Na spotkaniach omawiam szczegóły projektu. Oferta jest dostosowana do Państwa potrzeb. Mogę sporządzić wstępny plan, gotowy projekt, a także nadzorować całą inwestycję.

Moje usługi to:
- projektowanie wnętrz,
- projektowanie ogrodów,
- projektowanie mebli,
- home staging,
- zmiany lokatorskie,
- konsultacje,
- zakupy.

Usługa projektowania wnętrz opiera się na kilku ważnych etapach, a ich płynność jest uzależniona od ilości informacji, którą od Państwa otrzymam. Dlatego tak ważne jest, abyśmy byli w stałym kontakcie i informowali się na bieżąco o ewentualnych zmianach. Na początku wykonuję pomiar każdegopomieszczenia. Następnie tworzę rzuty pomieszczeń z różnymi wariantami układów. Po zaakceptowaniu przez Klienta wszystkich szczegółów przystępuję do wizualizacji fotorealistycznej. Na końcu tworzę rysunki dla wykonawców, w których znajdują się m.in. przekroje i widoki ścian, a także sufity, posadzi i instalacje sanitarne. Oferuję nadzór inwestorski podczas realizacji projektu.

Dodatkowo projektuję ogrody, tarasy, czy balkony. Pomagam w wyborze dodatków i mebli. Mogę przearanżować mieszkanie dla osób, które chcą je wynająć. Na życzenie Klienta zajmuję się zakupami wszystkich niezbędnych akcesoriów wystroju wnętrz.

Zapraszam do kontaktu z biurem ŻK Studio z Biskupca. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń