Włodzimierz Rottke Prywatny gabinet ginekologiczny

Usługi z zakresu ginekologii i położnictwa

Ginekolodzy i położnicy
ul. Wojska Polskiego 1A/11, 11-300 Biskupiec warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(89) 715 50 57
Włodzimierz Rottke Prywatny gabinet ginekologiczny

Informacje

Opis działalności
Włodzimierz Rottke to ginekolog i położnik. Swój prywatny gabinet ginekologiczny, który znajduje się w Biskupcu, koło Olsztyna prowadzi od 1994 roku.
Produkty i usługi
Doktor Włodzimierz Rottke zajmuje się przede wszystkim rozpoznawaniem i leczeniem chorób kobiecych, a także prowadzeniem ciąży. Na początku wizyty lekarz przeprowadza dokładny wywiad, by móc zastosować odpowiednie leczenie.

Badania ginekologiczne, które wykonuje to:
-cytologia,
-USG 3 D,
-USG 4 D.

Za pomocą ultrasonografu oraz przy pomocy innych metod, ginekolog zajmuje się badaniami prenatalnymi, dzięki którym można wykluczyć występowanie u dziecka chorób wrodzonych i genetycznych. Diagnostyka nakierowana jest m. in. na wykrywanie nieprawidłowości w chromosomach, wad cewki moczowej i zespołu Downa.

Lekarz służy też pomocą w przypadku niepłodności oraz doborem odpowiednich metod antykoncepcji, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Pacjentki.

Więcej informacji o lekarzu i jego gabinecie można znaleźć na stronie internetowej, natomiast wizyty należy rejestrować telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
olsztyński, Olsztyn, bartoszycki, szczycieński, działdowski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
L
Luiza
Od lat staraliśmy się z mężem o dziecko, krążyliśmy po wielu lekarzach, dopiero kiedy trafiliśmy tutaj otrzymaliśmy odpowiednią pomoc... i w tym momencie mamy pięknego, trzymiesięcznego syna!
O
Oliwia
Prowadzenie ciąży od A do Z, dzięki panu doktorowi cały okres ciąży przebiegł w spokoju i synek urodził się silny i zdrowy.
I
IniaGH
Polecam, jestem pacjentką doktora Rottke od dawna i śmiało mogę powiedzieć, że lepszego lekarza ze świecą szukać!