Widok Sprzedaż montaż okien Z PCV Krzysztof Łaszkiewicz

Sprzedaż okien oraz drzwi

Okna
ul. Fabryczna 6, 11-040 Dobre Miasto warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię
Widok Sprzedaż montaż okien Z PCV Krzysztof Łaszkiewicz

Informacje

Opis działalności
Firma Widok, której właścicielem jest Krzysztof Łaszkiewicz, działa na rynku od 2005 roku. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Dobrym Mieście, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem okien i drzwi.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy jest energooszczędny montaż stolarki otworowej. Nazywany inaczej ciepły montaż eliminuje mostki termiczne, przez które przedostaje się zimne powietrze zewnątrz. Prawidłowe osadzenie stolarki otworowej ma ogromne znaczenie na zmniejszenie kosztów utrzymania ciepła w budynku.

W ofercie firmy znajdą Państwo takie produkty jak między innymi:

- okna antywłamaniowe,
- okna PCV,
- okna VEKA,
- okna PCV energooszczędne,
- drzwi zewnętrzne,
- drzwi wewnętrzne,
- drzwi aluminiowe.

Dostępne w ofercie firmy Widok produkty są nie tylko energooszczędne i bezpieczne, ale także estetyczne. Kolekcja drzwi i okien VERTEX PREMIUM, jaką firma oferuje swoim Klientom to gwarancja dobrego stylu oraz pełne bezpieczeństwo i trwałość.

Priorytetem firmy jest Państwa zadowolenie. Dlatego też wykwalifikowana kadra pracownicza dokłada wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Prace montażowe, jakie realizowane są przez firmę Widok to gwarancja energooszczędności w Państwa budynkach.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Widok z Dobrego Miasta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
E
Emilka
Zdecydowanie polecam, firma posiada bardzo duży asortyment i nie ukrywam, wybór był trudny! Zdecydowałam się jednak na okna energooszczędne i jestem bardzo zadowolona.