Szkoła Nauki Jazdy Cztery Koła Joanna Siemiątkowska

Kursy na prawo jazdy kategorii B.

Kursy i nauka jazdy
ul. Jana Pawła II 36, 11-040 Dobre Miasto warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
888 840 282
Adres korespondencyjny
ul. Jana Pawła II 36, 11-040 Dobre Miasto warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba ośrodka szkoleniowego Cztery Koła znajduje się w Dobrym Mieście, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Specjalizujemy się w nauce jazdy. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2018 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Joanna Siemiątkowska.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności szkoły Cztery Koła jest nauka jazdy. W naszej ofercie można znaleźć kursy na prawo jazdy kategorii B. Możemy także zaproponować Państwu jazdy doszkalające. Pomożemy w nauce oraz zrozumieniu zasad i przepisów ruchu drogowego.

Nauczamy w taki sposób, aby nasi podopieczni prawidłowo zachowywali się na drodze i aby jeździli bezpiecznie. Każda minuta jazdy z naszym instruktorem jest w pełni wykorzystana, testowane są rozmaite sytuacje i manewry na drodze.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani instruktorzy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Dysponujemy własną flotą pojazdów, które są przystosowane do nauki przyszłych kierowców. Zapewniamy również materiały dydaktyczne, czyli książkę i płytę CD z pełną bazą pytań egzaminacyjnych, które pomogą kursantom naukę do egzaminu teoretycznego.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do dyspozycji.


Zapraszamy do współpracy ze Szkołą nauki jazdy Cztery Koła.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń