Pracownia Tapicerska Perfekt Sebastian Gorzkowski

Renowacja mebli tapicerowanych i panele tapicerowane na wymiar

Meble
ul. Kwiatowa 2a, 11-001 Dywity warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pracownia Tapicerska Perfekt Sebastian Gorzkowski
ul. Kwiatowa 2a, 11-001 Dywity warmińsko-mazurskie
NIP
7393966328
Telefon
Pracownia Tapicerska Perfekt Sebastian Gorzkowski

Informacje

Opis działalności firmy Pracownia Tapicerska Perfekt Sebastian Gorzkowski w Dywity
Pracownia Tapicerska Perfekt Sebastiana Gorzkowskiego to firma działająca w branży meble - tapicerowanie. Od 2022 roku skupiamy się na dostarczaniu Wam najwyższej klasy produktów/usług w tym zakresie. Zdobyliśmy wielu wiernych klientów, a o ich zadowolenie dba cały zespół. Znajdziecie nas w Dywitach. Masz pytania co do oferty, chciałbyś się umówić? Zapraszamy do kontaktu!
Produkty i usługi
Realizację prac związanych z tapicerstwem meblowym zlecicie firmie Perfekt w Dywitach.

Specjalizujemy się w renowacji mebli tapicerowanych. Wieloletnie doświadczenie, staranne dobierany materiały i specjalistyczne narzędzia umożliwiają nam skuteczne odnawianie nawet najbardziej zniszczonych mebli.

Renowacji poddajemy między innymi kanapy, krzesła, fotele czy sofy. Wszystkie prace wykonujemy z największą starannością. Skutecznie przywracamy im estetyczny wygląd i pełną funkcjonalność. Meble obijamy perfekcyjnie dopasowanymi, miłymi w dotyku materiałami.

U nas zamówicie panele tapicerowane, które wykonujemy na wymiar. Świetnie sprawdzają się w sypialniach, salonach i pokojach dziecięcych i na korytarzach. Możne je także wykorzystać do odnowienia mebli skrzyniowych.

Zajmujemy się również wykonywaniem stylowych i praktycznych puf, w tym np. puf z kufrem w stylu Chesterfield. Możemy je wykonać z dowolnego materiału.

Wymiana tapicerki w kanapie? Skontaktujcie się z naszym zakładem!Zasięg działania
Firma Pracownia Tapicerska Perfekt Sebastian Gorzkowski z lokalizacji: Dywity świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bartoszycki, braniewski, kętrzyński, lidzbarski, mrągowski, nidzicki, olecki, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, szczycieński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń