Firma Handlowo Usługowa Piotr Pieniek

Wypożyczalnia busów pasażerskich i dostawczych oraz brygadówek i kontenerów

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Olsztyńska 36, 11-001 Dywity warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Handlowo Usługowa Piotr Pieniek
ul. Olsztyńska 36, 11-001 Dywity warmińsko-mazurskie
NIP
7411351147
Telefon
Firma Handlowo Usługowa Piotr Pieniek

Informacje

Opis działalności firmy Firma Handlowo Usługowa Piotr Pieniek w Dywity
Firma Piotr Pieniek znajduje się w Dywitach, w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmujemy się wynajmem busów. Działamy w branży od 2011 roku.
Produkty i usługi
Wynajem busów i samochodów dostawczych to nasza specjalność! W wypożyczalni posiadamy liczne pojazdy przystosowane do różnych zadań. Klientom oferujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Gwarantujemy przystępne ceny, minimalne formalności i regularne sprawdzanie stanu technicznego pojazdów. Dzięki rozbudowanej ofercie ufają nam klienci indywidualni, podmioty gospodarcze, parafie i instytucje. Klienci wynajmują u nas:
-busy pasażerskie dziewięcioosobowe,
-busy dostawcze,
-brygadówki,
-samochody dostawcze z kontenerami i windą.

Polecamy busy do obsługi wycieczek, działalności budowlanej i sprzątającej, a także na czas pielgrzymek i przeprowadzek. Wynajmujemy też pojazdy do transportu gości weselnych, uczestników imprez firmowych i osób przylatujących albo odlatujących z lotniska. W zależności od wybranego wariantu, w busach znajdują się wygodne siedzenia albo przestrzeń do przewożenia ładunków. Więcej informacji o wynajmie busów udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Piotr Pieniek!
Zasięg działania
Firma Firma Handlowo Usługowa Piotr Pieniek z lokalizacji: Dywity świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, bartoszycki, braniewski, działdowski, giżycki, iławski, kętrzyński, lidzbarski, mrągowski, nidzicki, Olsztyn, olsztyński, ostródzki, piski, szczycieński

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń