Drewkomplet Sp. z o.o.

ul. Spacerowa 25, 11-034 Gryźliny warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
662 838 013
Adres korespondencyjny
ul. Spacerowa 25, 11-034 Gryźliny warmińsko-mazurskie
Media społecznościowe

Informacje

O nas
OKNA

Trudno wyobrazić sobie budynek bez okien. Konstrukcja okna – niezbędny atrybut każdego z nich. Okno – słońce, świeże powietrze, jest to przestrzeń otwarta jako komunikacja ze światem zewnętrznym.

Wybierając rodzaj materiału do produkcji okna, musimy myśleć o niezawodności, wymaganej funkcjonalności, komforcie i estetyce. I oczywiście, wszystkie te cechy mogą mieć tylko okna wykonane z drewna!

Okna drewniane dawno temu stały się częścią naszego życia – jesteśmy do nich przyzwyczajeni. Są one niezbędne nie tylko ze względu na ich ciepło i niezawodność, ale również doskonale uzupełniają nowoczesne, klasyczne wnętrza, a także zabytkowe wnętrza.

Głównymi zaletami okien drewnianych są:
1) wysoka wytrzymałość,
2) doskonała izolacja cieplna i akustyczna,
3) estetyczność.

Nasze okna wytwarzany wyłącznie w niemieckiej technologii, dzięki czemu cechują się są wygodne w użyciu.

DRZWI

Nasza firma Drewkomplet od 15 lat produkuje drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne wykonane z naturalnego drewna o różnej złożoności.

Nasze drzwi są wykonane wyłącznie z przyjaznego dla środowiska iodpowiednio wysuszonego drewna wykorzystując najbardziej nowoczesne i niezawodne technologie.

Teraz, gdy na rynku pojawiło się dużo seryjnej produkcji drzwi, preferujemy indywidualne podejście do klienta.

Po pierwsze, drzwi sprzedawane masowo w handlu, są bardzo wątpliwej jakości.

Po drugie, skromny skład.

Po trzecie i najważniejsze, drzwi seryjne wykonywane są tylko w rozmiarach standardowych i często nie pasują do rozmiarów róznych otworów.
Opis działalności
Specjalizujemy się w produkcji stolarki budowlanej, mebli oraz innych nietypowych wyrobów drewnianych i wyposażenia wnętrz. Wykonujemy: schody, drzwi, meble (kuchenne, biurowe, łazienkowe, pokojowe, do sypialni), meble pod wymiar, zabudowy wnętrz. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych maszyn jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa niemal każde zamówienie. Doradzimy i dobierzemy zarówno materiał, jak i kolorystykę.
Produkty i usługi
MEBLE

W każdej chwili, meble z litego drewna są wysokim popytem. Jesteśmy w stanie stworzyć w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę luksusu i indywidualności. Dotknięcie takiego mebla powoduje uczucie ciepła i pozytywnej bioenergii.

Meble wykonane z drewna nie tylko łatwo wypełniają swoje podstawowe zadania, ale także są bezpośrednim atrybutem stylu.

Produkcja mebli z drewna jest jednym z filarów naszej firmy.

Nasi eksperci wykonują wysokiej jakości meble z różnych rodzajów drewna szlachetnego (dąb, jesion, klon, olcha, wiśnia, itp.), które harmonijnie dopasowują się do dowolnego najbardziej wyrafinowanego wnętrza.

SCHODY

Jeśli budować dom, to nie możne w nim zabraknąć drewnianych schodów, które będą bardzo ważnym elementem Twojego wnętrza.

Ważne jest, aby zaprojektować i zbudować schody, w taki sposób żeby nie zaśmiecać przestrzeni, która powinna być funkcjonalna. Schody są konwencjonalnie proste, spiralne, zakrzywione, litego drewna, balustradami powietrznymi i kolumnami.

W każdym przypadku należy brać pod uwagę podstawowe parametry tworzenia schodów. Korzystna szerokość powinna mieścić się w przedziale 80-100, odległość pomiędzy etapami (wysokość stopni) – 16-18 sm etapów głębokość – wysokość 30-35 cm poręczy – 90-95 sm.

TARCICA

Ważnym czynnikiem w produkcji wysokiej jakości stolarki jest dostępność suchych surowców wysokiej jakości! Nasza firma, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku ukraińskim, ustanowiła stały dopływ tarcicy stolarskiej: suchy dąb, jesion oraz sosen na polskim rynku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
warmińsko-mazurskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń