Darpol Pw Dariusz i Alicja Szyszko Sp. j.

Transport niskopodwoziowy ponadgabarytowy, transport materiałów sypkich

Transport samochodowy
ul. Prosta 7, 11-042 Jonkowo warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 07:00 - 18:00
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Darpol Pw Dariusz i Alicja Szyszko Sp. j.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Darpol zlokalizowana jest w Jonkowie, w powiecie olsztyńskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 1991 roku.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy Darpol są usługi transportowe, a dokładniej transport niskopodwoziowy. Usługi świadczymy na terenie całej Polski i za granicą. Obsługujemy nie tylko firmy, ale też klientów indywidualnych.

Głównie transportujemy maszyny budowlane i urządzenia rolnicze. Zajmujemy się też przewozem kruszywa, w tym piasku, pospółki i żwiru.

Oferta firmy Darpol to również:
- wynajem ładowarek,
- wynajem spycharek,
- wynajem wywrotek,
- wynajem koparek gąsienicowych,
- wynajem koparek kołowych,
- wynajem koparkoładowarki JCB 4CX.

Ponadto realizujemy prace w zakresie robót ziemnych. Oferujemy niwelację terenu, wykopy i naprawę dróg szutrowych. Nasza specjalność to także mechanika pojazdowa. Prowadzimy też myjnię samochodową.

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, dzięki czemu możemy sprostać każdemu zadaniu. Dokładamy wszelkich starań, by przewożony przez nas ładunek dotarł cały i na czas. Na wypadek niespodziewanych zdarzeń mamy niezbędne OC przewoźnika.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Darpol.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Elfik76
Godne polecenia usługi transportowe, kilka razy przewozili mi maszyny budowlane, wszystko zawsze wykonane bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów czy opóźnień.
M
Marta
Profesjonalne usługi jeśli chodzi o transport niskopodwoziowy, mają fachowy sprzęt, odpowiednio wszystko zabezpieczają, oferują rozsądne ceny. Polecam.