Ewa Nowakowska Usługi Biurowe

Kompleksowe usługi wulkanizacyjne

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Mrongowiusza 41, 11-015 Olsztynek warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ewa Nowakowska Usługi Biurowe

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielką jest Ewa Nowakowska, znajduje się w Olsztynku, w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się wulkanizacją i usługami rachunkowymi.
Produkty i usługi
Serwis wulkanizacyjny Ewy Nowakowskiej jest liderem na lokalnym rynku usług motoryzacyjnych. Działa od wielu lat na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zapewnia wysoką jakość, szybką realizację zleceń i konkurencyjne ceny. Firma zajmuje się sprzedażą nowych i używanych opon oraz oferuje sprzedaż i prostowanie felg. Ponadto wykonuje takie usługi jak:
-naprawa opon,
-pompowanie opon azotem,
-wyważanie kół,
-sprzedaż akumulatorów,
-obsługa klimatyzacji samochodowej,
-mechanika pojazdowa.

Właściciele pojazdów w warsztacie mogą zlecić wymianę filtrów, olejów, tłumików, a także przechowanie opon zimowych i letnich.

Firma Ewy Nowakowskiej podejmuje się też w ramach drugiej działalności usług księgowych. Biuro rachunkowe prowadzi pełną księgowość z księgami handlowymi i uproszczoną księgowość. W tym drugim przypadku księgowa zajmuje się księgami przychodów i rozchodów, kartą podatkową i ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych. Oferta obejmuje również sprawozdania finansowe i statystyczne, ewidencje pomocnicze, np. środków trwałych, a także rozliczanie podatków PIT, CIT i VAT.

Uzupełnieniem oferty są usługi kadrowo-płacowe. Można do nich zaliczyć zgłaszanie pracowników do ZUS-u, przygotowywanie list płac oraz sporządzanie PIT-ów. Do obowiązków biura należy też prowadzenie ewidencji wynagrodzeń i sporządzanie umów oraz innych dokumentów pracowniczych.

Dodatkowe informacje o ofercie firmy Ewy Nowakowskiej można uzyskać telefonicznie albo e-mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń