Inter Parts oddział

Hurtowa i detaliczna sprzedaż części do samochodów osobowych

Używane części samochodowe
ul. Jarzębinowa 4, 11-034 Stawiguda warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
895 249 200
Adres korespondencyjny
ul. Jarzębinowa 4, 11-034 Stawiguda warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Oddział hurtowni Inter Parts znajduje się w Stawigudzie, w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku i zajmuje się dostarczaniem części samochodowych oraz wszystkiego co potrzebne do wykonywania diagnostyki i napraw pojazdów.
Produkty i usługi
Zachowanie samochodów w należytym stanie technicznym to niełatwe zadanie. Potrzebne są do tego specjalne podzespoły i narzędzia, a te znajdą Państwo w hurtowni samochodowej Inter Parts. Firma współpracuje z najlepszymi producentami części i narzędzi, dzięki czemu może zaoferować klientom olbrzymi wybór produktów oraz atrakcyjne ceny zakupu. Sprzedaż prowadzona jest w formie detaliczniej i hurtowej i skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych takich jak warsztaty mechaniczne i wulkanizacyjne, jak i do osób fizycznych, np. planujących wyposażenie swojego garażu.

W ofercie Inter Parts czekają m. in.
-podnośniki
-meble warsztatowe
-oświetlenie warsztatowe
-myjki
-testery
-narzędzia do napraw blacharskich
-narzędzia do napraw lakierniczych
-narzędzia do wulkanizacji
-spawarki
-zestawy kluczy

Dostępne są też elektronarzędzia, urządzenia do klimatyzacji i ściągacze do sprężyn. Wśród pozostałych sprzętów można wyróżnić kompresory oraz zestawy narzędzi do serwisowania silników.

Oferta przygotowana przez firmę Inter Parts jest bardzo rozbudowana, dlatego w celu jej dokładnego poznania najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila z zapytaniem o konkretną część lub urządzenie oraz zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń