Woodart Pracownia Ciesielsko- Stolarska Marcin Iljasiuk

Stolarstwo budowlane, otworowe i artystyczne

Stolarze
ul. Nadbrzeżna 3, 14-120 Dąbrówno warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Woodart Pracownia Ciesielsko- Stolarska Marcin Iljasiuk
ul. Nadbrzeżna 3, 14-120 Dąbrówno warmińsko-mazurskie
NIP
7393019068
Telefon
Woodart Pracownia Ciesielsko- Stolarska Marcin Iljasiuk

Informacje

Opis działalności firmy Woodart Pracownia Ciesielsko- Stolarska Marcin Iljasiuk w Dąbrówno
Pracownia Ciesielsko-Stolarska Woodart to najlepsze miejsce na zamówienie wyrobów z drewna. Gwarantujemy, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Zakład prowadzimy w Dąbrównie, w województwie warmińsko-mazurskim.
Produkty i usługi
Drewno to materiał, który w naszych rękach zamienia się w piękne, trwałe i funkcjonalne konstrukcje i przedmioty. W Pracowni Ciesielsko-Stolarskiej Woodart tniemy, łączymy i rzeźbimy różne gatunki drewna liściastego i iglastego. Gwarantujemy wysoką jakość i dotrzymywanie terminów. Wszystkie zlecenia realizujemy po wcześniejszych pomiarach i konsultacjach z zamawiającymi.

Produkujemy w pracowni m.in. meble. Tworzymy piękne meble do wnętrz oraz meble ogrodowe. Ponadto przygotowujemy rzeźby i rzeźbimy w elementach montowanych w domach i mieszkaniach. Oferujemy również:
-okna drewniane,
-drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
-domy szkieletowe.

Domy całoroczne i letniskowe tworzymy z wykonanych wcześniej elementów. Taki sposób budowy przyspiesza całą inwestycję. Domy są przyjazne dla mieszkańców, ponieważ panuje w nich odpowiednia wilgotność powietrza. Łatwo w nich również zaaranżować wnętrza.

Dodatkowych informacji o usługach stolarskich i ciesielskich udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do skorzystania z oferty Woodart!
Zasięg działania
Firma Woodart Pracownia Ciesielsko- Stolarska Marcin Iljasiuk z lokalizacji: Dąbrówno świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie, ostródzki

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń