Euro-Wood PPHU Przemysław Włodarski

Tarcica, krokwie, kantówki i wiele więcej

Tartaki
ul. Krzywa 18, 14-140 Liwa warmińsko-mazurskie
(2 opinie) napisz opinię
Euro-Wood PPHU Przemysław Włodarski

Informacje

Opis działalności
Euro-Wood działa od 2010 roku. Właścicielem firmy jest Przemysław Włodarski. Prowadzimy tartak. Znajdujemy się w Liwie, w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmujemy się przetwórstwem drzewnym.
Produkty i usługi
Nasz tartak dostarcza Klientom szeroki wybór przetworzonego drewna. W naszej ofercie znaleźć można drewno konstrukcyjne, które zastosowanie znajduje szczególnie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Wykorzystujemy świerk, sosnę i modrzew syberyjski.

Oferta zawiera profilowane drewno o wysokiej jakości. Posiada ono certyfikaty, drewno jest normalizowane i zgodne z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Produkty wychodzące z naszej produkcji są ściśle kontrolowane pod względem jakości.

W asortymencie mamy drewno takie jak:
- tarcica obrzynana,
- tarcica nieobrzynana,
- kantówki,
- krokwie,
- więźby dachowe,
- łaty dachowe,
- kontrłaty.

Uzupełnienie oferty stanowi deskidrewniane o różnej szerokości i grubości oraz deski podłogowe. Proponujemy też trociny i odpady opałowe, które idealnie nadają się na opał i rozpałkę.

Zajmujemy się też impregnacją zanurzeniową, czyli zanurzeniem drewna w impregnacie. Ten proces pozwala na zabezpieczenie drewna przed grzybami, ogniem i owadami. Zapewniamy transport drewna na miejsce wyznaczone przez Klienta.

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, możemy realizować nawet bardzo duże zamówienia. Drewno przechowujemy w specjalnie przygotowanych zadaszeniach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Brzoza844
Napotkałem na tę firmę przypadkowo i się bardzo cieszę. W końcu znalazłem solidnego dostarczyciela drewna konstrukcyjnego!
K
Kilarepa
Prowadzę firmę budowlaną i zawsze znajduję u nich to, czego potrzebuję. W dodatku zapewniają transport drewna, mają bardzo niskie ceny! Polecam serdecznie!