Krw Serwis Filip Deptuła

Projektowanie, montowanie oraz serwisowanie klimatyzacji i wentylacji.

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Chodkiewicza 19C, 14-300 Morąg warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
577 166 667
Adres korespondencyjny
ul. Chodkiewicza 19C, 14-300 Morąg warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy KRW Serwis znajduje się w Morągu, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Specjalizujemy się w montażu oraz serwisie klimatyzacji. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2019 roku, jednak jesteśmy prężenie rozwijającą się firmą świadczącą usługi na wysokim poziomie. Właścicielem p
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy KRW Serwis jest montaż klimatyzacji, które nie tylko chłodzi podczas upalnych dni, ale może także służyć jako urządzenie grzewcze. Możemy Państwu zaproponować montaż urządzeń w domach oraz firmach. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem w wyborze jednostki, która spełni Państwa oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia, głośność pracy urządzenia, moc oraz funkcje dodatkowe. Oprócz tego do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż systemów wentylacyjnych. Oferujemy:
- system wentylacji grawitacyjnej,
- system wentylacji mechanicznej.

Nasza oferta obejmuje również montaż rekuperatorów, które odpowiadają za ogrzewanie świeżego powietrza nawiewanego do domu, a także oczyszczanie powietrza z zanieczyszczeń i alergenów. Uzupełnienie naszej oferty stanowi serwisowanie urządzeń.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą KRW Serwis.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
podlaskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Kamil
2019-07-23 13:34:18
Polecam!!!