Kwiaciarnia Fiołek

Kwiaty na każdą okazję!

Kwiaciarnie
ul. Czarnieckiego 12, 14-100 Ostróda warmińsko-mazurskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
662 216 315
kwiaciarnia tel.
662216315
Kwiaciarnia Fiołek

Informacje

Opis działalności
Markiza to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe. Jego właścicielką jest Iwona Rybicka. Siedziba działalności znajduje się w Ostródzie, w województwie warmińsko-mazurskim.
Produkty i usługi
Nasza Kwiaciarnia jest stosunkowo młoda, jednakże nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie we florystyce. Kwiaty to Nasza pasja, dlatego dokładamy wszelkich starań, służymy pomocą oraz radą, aby wykonana kompozycja kwiatowa zadowoliła zarówno darczyńcę jak i obdarowaną osobę. Posiadamy kwiaty bez okazji i na każdą okazję. Urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Kobiet, Walentynki i inne. Zajmujemy się także florystyką ślubną, z zakresu której zajmiemy się wykonaniem bukietów ślubnych, butonierek, przypinek do włosów oraz strojeniem samochodów, sal weselnych i kościołów.

Nasza oferta obejmuje:

- kwiaty cięte,
- kwiaty doniczkowe,
- bukiety,
- kompozycje kwiatowe,
- wiązanki,
- stroiki sezonowe.

Dodatkowo tworzymy ozdoby kwiatowe do dekoracji pomieszczeń, takich jak mieszkania, biura, sklepy i hotele.

Pomagamy szybko i tanio zapakować prezent oraz dowieźć wykonaną kompozycję pod wskazany adres.

Przyjmujemy również telefoniczne zamówienia, a wszystkie zlecone nam prace omawiane są z Klientem bardzo dokładnie, aby dopracować najmniejszy szczegół.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
ostródzki

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Halina
Jestem właścicielką restauracji. Dbam o wystrój sali i bardzo lubię wykorzystywać do wystroju kompozycje kwiatowe. Zawsze zwracam się do tej kwiaciarni i kupuję kilka bardzo ładnych dekoracji.
N
Nikodem
Kupiłem w tej kwiaciarni bukiet na oświadczyny. Panie, które tam pracują, dokładnie odwzorowały moje oczekiwania. Bukiet pięknie się prezentował i zachwycił moją narzeczoną. Serdecznie polecam.