Invest Mazury Adam Romancewicz

W trosce o Twoją inwestycję

Rzeczoznawcy
ul. Wiosenna 10, 14-100 Szafranki warmińsko-mazurskie
(3 opinie) napisz opinię
Invest Mazury Adam Romancewicz

Informacje

Opis działalności
Jako firma Invest Mazury na rynku działamy od ponad 10 lat, a dokładnie od 2006 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Szafrankach, w powiecie ostródzkim, w województwie warmińsko-mazurskim. Właścicielem firmy jest Adam Romancewicz.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to obrót i wycena nieruchomości. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę dotyczącą przygotowania nieruchomości do inwestycji, takich jak wynajem magazynu czy domu. W ofercie mamy opracowania i ekspertyzy dotyczące efektywności inwestowania w nieruchomości oraz wykonywanie audytu energetycznego. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo prawne w procesach inwestycyjnych. Aktywnie współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, w tym budownictwa, kosztorysowania i geodezji.

Kolejny profil naszej działalności to oceny i opinie techniczne związane z pojazdami. W tym zakresie głównie wyceniamy koszty napraw powypadkowych. Dla klientów wykonujemy kalkulację kosztów naprawy i pełną dokumentację. Podejmiemy się też wykonania ekspertyz budowlanych.

Mamy spore doświadczenie branżowe, co sprawia, że nasza pomoc jest skuteczna, a świadczone przez nas usługi są na wysokim poziomie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Invest Mazury.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Robercik944
Na swojej pracy znają się doskonale. W razie potrzeby na pewno ponownie skorzystam z ich usług.
U
Uruc_mi
Wycena nieruchomości poprawnie przeprowadzona. Dobrze, że trafiłem na tę firmę.
K
Kubusiaczek2311
Godny polecenia rzeczoznawca. Szybko, dokładnie zrealizowane zlecenia. Nie mam do czego się przyczepić.