Poldąb Grzegorz Olender Tartak

Drewno do wyrobu pozyskiwane jest z Lasów Państwowych

Tartaki
12-220 Śwignajno Małe 1 warmińsko-mazurskie
(4 opinie) napisz opinię
Poldąb Grzegorz Olender Tartak

Informacje

Opis działalności
Firma zajmuje się produkcją wyrobów tartacznych i stolarskich. Poldąb znajduje się w Śwignajnie Małym, w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy od 2011 roku. Właściciel to Grzegorz Olender.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje szeroki wybór wyrobów tartacznych i stolarskich. Posiadamy doświadczenie w branży, stale się rozwijamy i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Drewno pozyskujemy z Lasów Państwowych. Zapewniamy wysoką jakość asortymentu.

Produkujemy fazę sosnową, lamelę i inne półfabrykaty. W skład wyrobów tartacznych wchodzą:
- łaty,
- deski obrzynane,
- deski nieobrzynane,
- brykiet opałowy,
- murłaty,
- krokwie,
- kontrłaty.

W ofercie mamy także wyroby strugane, wśród nich są szalówka, bal konstrukcyjny, boazeria, deska tarasowa i sztachety. Zaproponować możemy też listwy przypodłogowe i opaski drzwiowe. W sprzedaży są też odpady powstałe w procesie obróbki drewna takie jak trocina sucha i mokra, klocki drewniane i zrzyny tartaczne.

Oprócz tego zajmujemy się struganiem, przecieraniem i suszeniem drewna oraz impregnacją ciśnieniową, czyli zabezpieczaniem drewna przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, a także czynników biologicznych.

Oferujemy transport wyrobów na miejsce wyznaczone przez Klienta. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, gwarantujemy korzystne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie, warmińsko-mazurskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
B
Bartłomiej
Zapewnili mi wysuszenie mojego drewna. Solidna i rzetelna firma!
E
Edyta
Jak szukacie brykietu opałowego w naprawdę fajnej cenie, to polecam Poldąb! Mają niskie ceny za naprawdę solidne wyroby tartaczne.
F
Franek
Nie mam zastrzeżeń co do ich oferty. Sprzedają drewno wysokiej jakości, zaimpregnowane i doskonale wysuszone, ekstra.
L
Lilla
Polecam, kupuję od nich krokwie, łaty i boazerię dla moich pracowników. Jako firma budowlana często używamy takich wyrobów, a u nich znajduje je w korzystnej cenie.