Monter Instalacji Sanitarnych I Usługi Hydrauliczne Grzegorz Olęncki

Montaż instalacji sanitarnych

Hydraulicy
ul. Giżycka 7/7, 12-250 Orzysz warmińsko-mazurskie
(11 opinii) napisz opinię
Monter Instalacji Sanitarnych I Usługi Hydrauliczne Grzegorz Olęncki
ul. Giżycka 7/7, 12-250 Orzysz warmińsko-mazurskie
Telefon
Monter Instalacji Sanitarnych I Usługi Hydrauliczne Grzegorz Olęncki

Informacje

Opis działalności firmy Monter Instalacji Sanitarnych I Usługi Hydrauliczne Grzegorz Olęncki w Orzysz
Grzegorz Olęncki prowadzi własną firmę od 2018 roku. Zajmuje się usługami hydraulicznymi. Siedziba działalności znajduje się w Orzyszu, w województwie warmińsko-mazurskim.
Produkty i usługi
Specjalnością zakładu są kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne. Firma zajmuje się instalacjami sanitarnymi. W zakres usług wchodzą przede wszystkim ogrzewanie podłogowe, montaż kotłów i pieców oraz naprawa instalacji centralnego ogrzewania. Oferta obejmuje również między innymi:

- instalacje wo-kan,
- instalacje co,
- wymiana pieców,
- montaż centralnego ogrzewania,
- przeróbki instalacji wodnych,
- próby szczelności instalacji gazowych.

Istnieje możliwość wymienienia całej instalacji, zamontowania bojlera gazowego i elektrycznego, a także podgrzewaczy gazowych i elektrycznych. Firma gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Klienci mogą liczyć na krótki termin realizacji zlecenia oraz najlepsze ceny na rynku. Obsłudze podlegają osoby indywidualne, ale również większe firmy i przedsiębiorstwa.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Grzegorza Olęnckiego.
Zasięg działania
Firma Monter Instalacji Sanitarnych I Usługi Hydrauliczne Grzegorz Olęncki z lokalizacji: Orzysz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
warmińsko-mazurskie

Opinie

(11 opinii) napisz opinię
J
Joanna
Wymienili nam instalację wodno-kanalizacyjną podczas remontu. Pomogli w modernizacji i doradzili w wyborze materiałów. Pracę zrealizowali bardzo szybko.
Ł
Łukasz
Montaż kotła został wykonany prawidłowo. Firma zaprojektowała kotłownię zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Instalację zabezpieczyli i uruchomili, żeby sprawdzić, czy działa.
K
Katarzyna
Ten Pan zamontował dla nas całą instalację centralnego ogrzewania i podłączył ją do naszego pieca. W każdym pomieszczeniu mamy odpowiednią temperaturę, a system grzeje bez zarzutu.
M
Marlena
Ten hydraulik wykonał dla nas montaż pieca gazowego. Podłączył całą instalację z urządzeniem oraz wykonał pierwsze uruchomienie. Piecyk działa i nie psuje się.
H
Hubert
Bardzo dobry hydraulik, który podczas remontu pomógł nam zdemontować starą instalację sanitarną, a podłączył nową, według przygotowanego projektu. Zamontował niezbędne rury i podłączył je do wanny i toalety. Nie mamy żadnych kłopotów z pobieraniem wody użytkowej oraz odprowadzaniem nieczystości.
P
Patrycja
Wymieniali u mnie stary piec. Profesjonalna obsługa, chętnie służą poradą. Usługi na najwyższym poziomie, w dobrej cenie.
J
Joanna
Świetna obsługa, atrakcyjne ceny. Polecam
D
Danylekk
Firma zajęła się u mnie przeróbką instalacji wodno-kanalizacyjnych. Dziś ciężko o naprawdę dobrych fachowców, a ci okazali się najlepszymi na rynku. Polecam
W
Wiktor
Polecam każdemu, kto poszukuje profesjonalistów od montażu armatury sanitarnej. Robota wykonana na najwyższym poziomie i bardzo szybko.
I
Ireneusz
Skorzystałem z ich usług kiedy potrzebowałem fachowców od ogrzewania podłogowego. Usługi zrealizowane w krótkim terminie, w atrakcyjnej cenie. Polecam
M
C
Majk Chicago
Ekipa zajmowała się u mnie montażem instalacji hydraulicznych. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie. Znakomici fachowcy!