Adam Arnista Zakład usług leśnych

Profesjonalne wykonawstwo usług leśnych

Leśnictwo
12-250 Strzelniki 5 warmińsko-mazurskie
Poniedziałek 08:00 - 21:00
Wtorek 08:00 - 21:00
Środa 08:00 - 21:00
Czwartek 08:00 - 21:00
Piątek 08:00 - 21:00
Sobota 08:00 - 21:00
Niedziela 08:00 - 21:00
(7 opinii) napisz opinię
Adam Arnista Zakład usług leśnych

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem prac leśnych związanych z pozyskiwaniem drewna dla konkretnych firm. Nasza siedziba znajduje się w Strzelnikach, w województwie warmińsko-mazurskim. Właścicielem firmy jest Adam Arnista.
Produkty i usługi
Prowadzimy działalność od wielu lat i w branży kierujemy się tradycjami. Zdołaliśmy zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku oraz zaufanie wielu Klientów. Bardzo chętnie podejmujemy długoterminowe współprace z firmami.

Dysponujemy własnym sprzętem i ciągnikiem, który pozwala nam na dostarczanie drewna do dróg wyjazdowych. Po wcześniejszych ustaleniach możemy dokonać także wycinki drzew niebezpiecznych czy trudnych. Dostarczamy drewno dla firm i Klientów indywidualnych. Cechuje nas rzetelność oraz skrupulatność.

W naszej ofercie można znaleźć między innymi wycinanie drzew, zrywkę czy przycinkę drzew, wycinkę krzewów, pozyskiwanie drewna oraz sprzedaż drewna opałowego.

Posiadamy zaawansowane technologicznie maszyny oraz narzędzia, dzięki którym praca staje się znacznie łatwiejsza oraz bardziej efektywna. Dzięki temu możemy sprawnie realizować wszelkie zlecenia i dostarczyć towar do Klienta w odpowiednim terminie. Wykwalifikowani pracownicy potrafią dokładnie wykorzystać potencjał tychże maszyn.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Adama Arnisty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
piski

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
J
Joanna
Jak najbardziej polecam. Solidna firma i wysoka jakość świadczonych usług.
R
Roman
Naprawdę solidna firma. Widać, że w świadczeniu usług leśnych mają spore doświadczenie.
B
Barbara
Wysokiej jakości drewno opałowe w niskiej cenie.
C
Celina
Świetne świadczenie usług wycinania krzewów.
J
Janusz
Bardzo łatwo dojść z nimi do porozumienia i potrafią sprawnie wyciąć drzewa niebezpieczne.
J
Janek
Regularnie nabywam u nich drewno opałowe i muszę stwierdzić, że jestem jak najbardziej zadowolony. Oferują mi dobry produkt w jeszcze lepszej cenie.
E
Edyta
Bardzo serdecznie polecam tę firmę. Dokładnie znają swoje obowiązki oraz kompetencje. Sprawnie dokonują wycinki drzew i oferują wysokiej jakości produkty.