Szwejko Piotr Góralczyk

Budowa drewnianych domów letniskowych i całorocznych

Producenci domów drewnianych
12-250 Szwejkówko 3/4 warmińsko-mazurskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
889 919 865
Szwejko Piotr Góralczyk

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Szwejko znajduje się w Szwejkówku, w powiecie piskim, województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w budowie drewnianych domów. Jego właścicielem jest Piotr Góralczyk. Ma wiele lat doświadczenia w tej branży.
Produkty i usługi
Drewno to materiał od wieków używany do budowy domów. Także dzisiaj znajduje szerokie zastosowanie przy wznoszeniu budynków mieszkalnych i to nie tylko jako dodatek. Firmą, która od lat zajmuje się budową drewnianych domów jest Szwejko. Przedsiębiorstwo wykonuje wytrzymałe, ekonomiczne w ogrzaniu i estetyczne domy całoroczne oraz letniskowe. Na Państwa życzenie może zaprojektować dom o dowolnej powierzchni i w dowolnym stylu, np. góralskim oraz zrealizować jego budowę od fundamentów, aż po dach. Prace polegają na przygotowaniu płyty fundamentowej i elementów konstrukcji, które są następnie łączone w całość na miejscu budowy. Szkieletowa konstrukcja sprawia, że budowa jest szybka i co za tym idzie tańsza niż tradycyjny dom. Zastosowanie drewna zapewnia dobry mikroklimat wewnątrz pomieszczeń, a w połączeniu z wysokiej jakości izolacją pozwala na szybkie ogrzanie pomieszczeń. Wykończenie wnętrz również jest realizowane przez Szwejko. Firma zajmuje się wykonaniem i montażem takich elementów jak:
-okna drewniane
-podłogi drewniane
-schody drewniane
-tarasy drewniane
-drzwi drewniane
-słupy drewniane

Z drewna produkowane są też meble, np. krzesła i różne konstrukcje ogrodowe. Można do nich zaliczyć m. in. altany.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Szwejko i jej ofercie. Po więcej, w tym dodatkowe zdjęcia zrealizowanych projektów najlepiej wejść na stronę internetową. W sprawie budowy domów można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

domy,