Oczko PHU Sala weselna, imprezy okolicznościowe Krawczyk Teresa

Organizacja imprez okolicznościowych

Noclegi i kwatery prywatne
12-122 Brajniki 3a warmińsko-mazurskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(89) 621 30 76
Adres korespondencyjny
12-122 Brajniki 3a warmińsko-mazurskie

Informacje

Opis działalności
Teresa Krawczyk jest właścicielką pensjonatu Oczko, który położony jest w Brajnikach, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zapraszamy do zapoznania z ofertą.
Produkty i usługi
Pensjonat położony jest na Mazurach, nad malowniczym jeziorem Branickim. Oczko dysponuje siedemnastoma pokojami dwuosobowymi z dostawkami, telewizorem, lodówką i osobnymi łazienkami. Gospodarze zapewniają także odpłatne wyżywienie dla gości. Są to potrawy wykonywane w sposób zdrowy, ze świeżych produktów. Podczas przygotowywania posiłków nie korzystamy z żadnych konserwantów czy innych środków chemicznych.

Pensjonat położony jest nad jeziorem, więc można aktywnie spędzać tam wolny czas. Zapewniamy miejsce parkingowe, ognisko, grill czy wędkowanie. W pensjonacie jest wypożyczalnia łódek, kajaków. Także można wylegiwać się na plaży. Poza tym znajdą u nas Państwo boisko sportowe czy plac zabaw dla dzieci. W posesji jest także sklep spożywczy oraz kuchnia do dyspozycji gości.

Poza tym zapewniamy organizację imprez okolicznościowych, jak na przykład:
- przyjęcia weselne, wesela,
- sylwester,
- imprezy firmowe, konferencje, bankiety,
- chrzciny,
- stypy,
- obsługa wycieczek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Krzysztof
Bardzo serdecznie polecam pensjonat. Jest położony w pięknej i malowniczej okolicy. Można tam aktywnie spędzić czas, ale także poleniuchować czy po prostu wypocząć.